SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stojaki do przysiadów

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
Witam wszystkich, planuję kupić stojaki do przysiadów ale nie wiem które są dobre. Znalazłem takie: reg forum Co myślicie?


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-02-11 07:28:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Szerokosć 110 cm musisz sobie zadać pytanie czy taki rozstaw Ci starczy, być może za mały, możesz kupić osobne stojaki z asekuracją http://www.sport-shop.pl/stojaki-z-asekuracja-mss108-marbo-sport-p-18852.html?gclid=CIm_heCK78oCFebDcgodAKQBrQ albo zwyczajne najprostsze https://hegen.com.pl/stojaki/stojaki-pod-sztange-regulowane-mh-s001.html?utm_source=google&utm_medium=shopping&utm_campaign=shopping&gclid=CPWX_ZiL78oCFebbcgodDMgGOw

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
Myślę że szerokość jest odpowiednia. Odnośnie propozycji pierwsze mają za nisko tą asekuracje na poziomie 79cm, a ja mam sztangę na ugiętych nogach do zera na 90cm. Wolałbym mimo wszystko aby te stojaki posiadały asekuracje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
To jak wymiarowo Ci odpowiadają to bierz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Spoko będzie i dodatkowo na ławce jeszcze skos ujemny masz, nieraz można i tak potrenować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
Dzięki wielkie za pomoc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to za element

Następny temat

Jak wykonać suwnicę na nogi i jak wykonać ten mechanizm ?

WHEY premium