Sądząc po sylwetce jesteś w dużo lepszej formie ode mnie. Więc powiem tak: 6 ćwiczeń w obwodzie to nie za mało? Bo ja robię 9. W prawdzie masz trochę inne priorytety niż ja, ale ja bym się nie zmęczył 6-cioma seriami. I jakie robisz przerwy? Skoro trening trwa 90 minut, to musi ich być sporo. Mój trening z 3 obwodami bez przerw między seriami i przerwami 3-5 minut między obwodami trwa około 40 minut, do tego około 5 minut rozgrzewki i 10 minut aerobów po treningu to razem cały trening trwa niecałą godzinkę. Ale po skończeniu czuję się jak by mnie czołg przejechał
I zupełnie olałeś dolną część ciała. A Ćwiczenie nóg dość skutecznie pali fat. Ja bym tak dużej grupy mięśniowej nie olewał.
To takie moje spostrzeżenie.
Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2008-10-21 22:58:46
I zupełnie olałeś dolną część ciała. A Ćwiczenie nóg dość skutecznie pali fat. Ja bym tak dużej grupy mięśniowej nie olewał.
To takie moje spostrzeżenie.
Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2008-10-21 22:58:46





