SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tępy ****u siła i masa ponad wszystko, bo rzeźba jest dla maratończyków %-)....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157398

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 151 Napisanych postów 5127 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 98179
E co jest ja poszedlem spac chyba ostatni bo o 4 i prawie 1 wstalem ???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
Niestety drugi .............

Ja byłem pierwszy se.se.se.se.....

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 151 Napisanych postów 5127 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 98179
No napisalem prawie pierwszy czyli drugi
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46232
A ja zaczełem robic przysiady z poduszka jak Ty Wuchta
Do jakiej głębokości schodzisz?

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
Do 90* powtórzenia raczej wolne i nie blokuję z górnej fazie.

Tylko zacznij spokojni etak jak Wodyn opisał stopniowo zwiększając liczbę powtrz codziennie o 2. aż do 100-250 w jednej serii.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46232
Zaczełem od 20 wczoraj a dzisiaj 22
Ja robie troche mniej stopni bo trace równowage na dole i niżej nie mogę zejść już.

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
Wuchta zawsze jest pierwszy

yo

ale naspamiliscie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
na początku też miałem problem z równowagą ale teraz juz jest ok. Pamiętaj aby związać kostki paskiem


TomQ - taka nasza praca Pierwszy? chyba we wstawaniu

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
No o wstawanie mi chodzi
ja wstalem o 9,10
a planowalem o 7

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106161
Ja popoijam herbatke i wystawiam moje Haki na sprzedaż nie sa mi potrzebne bo nie dosc ze mam mam magnezje ( dobrze sztanga sie klei do rąk po niej) to i rekawica wiec sprzedaje te Haki jak wystawie dam .link do targowiska

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Czy jedna puszka Xpand wystarczy?

Następny temat

Jakie bialko zeby przybrac na sile a nie na masie?

electro
Polecane artykuły