SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tępy ****u siła i masa ponad wszystko, bo rzeźba jest dla maratończyków %-)....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131021

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Skad moglbym za free sciagnac gry na moja kom ?
Nokia 5310 (przyp. red.)
P.S. Moj phone nie ma symbiana i jest git
bo w N70 byl i wolniej chodzilo itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Gicior Polaco

Cybul mój brat ma jakieś gry na kompie do Noki, jak będzie w domu to zapytam

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
super polaco!!!

kurde ale mam zakwasy na klacie!!!! po grypie poszedlem w pitake na silownie ... tak zeby sie porozciagac...a skonczylo sie na super treningu

plaska 40x30 90x10 100x20(tutaj chcialem sprawdzic swoja wytrzymalosc) 110x3 120x3 130x3 140x3 150x3 a mialo byc lekko
pozniej rozpietki....
i moje ulubione pompki na poreczy... kiedys nie moglem ani jednej zrobic a teraz przypinam do pasa 20kg:) i napieprzam... to jakies 150kg w sumie :) hehe

a dzis mam zakwasy juz slabsze niz wczoraj... od poniedzalku kontynujue plan hades :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
graty i tak polaco

hades gdzie filmik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Właśnie Hades dawaj filma

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
dzieki chlopaki

no czekamy na filmik hades

kuyrde skzoda ze ja nie moge wrzucic i bym wam pokazal jak mi dobrze poszlo bo pierwszy raz siebie widze jak podnosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2519
Kumpel chce przez jakieś półtora miesiąca schudnąć 10 kg i prosił żebym się na forum poradził a nie chce mi się nowego tematu zakładać. Dla mnie to się raczej nie możliwe wydaje tym bardziej że teraz święta idą. Macie jakieś pomysły? Spalacze odpadają bo ma operacje kolana na nowy rok(a rozregulowują jednak trochę organizm). Jeśli chodzi o wagę to właśnie do tej operacji ma schudnąć, żeby nie było później problemów. Jak myślicie możliwe to jest w ogóle? Ćwiczy ze mną w piwnicznej siłowni od jakiś 2 miesięcy. Dieta podobna do tej na mase(tylko tak podobierane jedzenie żeby bilans był ujemny)+normalne ćwiczenia(zaczynaliśmy ćwiczyć prawie w tym samym okresie)czyli FBW+ aeroby? Będzie dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Niech ćwiczy z tobą , ułoży pożądną diete pod kątem redukcji i jazda.Do tego Aeroby i jakiś basenik może dorzucić ale w tak krutkim czasie wątpię w top żeby spalił tyle

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
spalił nie ale zrzucił tak
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy jedna puszka Xpand wystarczy?

Następny temat

Jakie bialko zeby przybrac na sile a nie na masie?

WHEY premium