Dieta masowa
wiek 16 lat,190cm wz., 85kg
B(g) T(g) W(g)
Śniadanie
-100g płatków owsianych 12 8 70
-300ml mleka 2% 10 6 12
-4 jajka na twardo 26 28 0
-50g chleba razowego 3 0 20
-5g oliwy z nasion 0 5 0
zbóż i owoców
razem: 51 47 102
Śniadanie w szkole
-100g chleba razowego 7 1 40
-100g piersi z kurczaka 20 0 0
-5g masła 1 4 1
-3kaps tranu
razem: 28 5 41
Obiad
-150g ryżu 14 0 120
-100g piersi z kurczaka 20 0 0
-sos Łowicz 125g
- 1 tabletka witamin i minerałów Olimpa
razem: 34 0 120
Trening
Po treningu
białko
30g Elite Whey Protein Dymatize
razem: 24 0 0
Obiad II
-150g ryżu białego 14 0 120
-100g piersi z kurczaka 20 0 0
razem: 34 0 120
Kolacja
- 150g twarogu płt 30 6 6
- 100g makaronu 13 0 70
-10g oliwy z oliwek 0 10 0
-3kaps tranu
razem: 46 16 76
Ogółem:
Białko 217g z czego zwierzęcego jest: 110g
Tłuszcze: 68g
Ww: 459g
3316 kcal
Podkreśleniem zaznaczam białko zwierzęce.
1.Co teraz sądzicie o mojej diecie?
2.Czy jest sens mieszania shock therapy z carbo dla polepszenia smaku?
3.Można łączyć białko po treningu ze stormem w jednym szejku?
4.Czy poniższy plan suplementacyjny jest właściwy?
DT
Rano 30 min przed posiłkiem pół porcji storma
Porcja shocka przed treningiem
Pół porcji storma po treningu z białkiem
DNT
Rano 30min przed śniadaniem porcja storma