Witam! Dotychczas ćwiczyłem planem 6 razy w tyg, i za bardzo nie przybieralem, raczej rzeźbilem..
i zastanawiam się nad planem poniedziałek-środa piątek..
w poniedziałek Klata+biceps, klata 4 cwiczenia, powtorzenia 12-10-10-8, w środę triceps + plecy, tric 3 cwiczenia, plecy 4, 12-10-10-8, piatek barki + nogi, po 3 cwiczenia 12-10-10-8, biore teraz kreatyne, i pije oczywiscie carbo:) i mam diete:) staż pół roku:) a ogolnie to poltora:) pozdrawiam:)
i zastanawiam się nad planem poniedziałek-środa piątek..
w poniedziałek Klata+biceps, klata 4 cwiczenia, powtorzenia 12-10-10-8, w środę triceps + plecy, tric 3 cwiczenia, plecy 4, 12-10-10-8, piatek barki + nogi, po 3 cwiczenia 12-10-10-8, biore teraz kreatyne, i pije oczywiscie carbo:) i mam diete:) staż pół roku:) a ogolnie to poltora:) pozdrawiam:)
Krzysztof Piekarz