...
jak w temacie czy lepiej robić trening dwa dni z rzędu i potem dwa dni odpoczynku, czy np; pierwszy dzień łapy, a drugi klata i tak wkółko. Co da lepsze efekty?? dodam że wyciskam tylko 62kg przy wadze 64 i mam 15lat, bardzo zalezy mi teraz na sile!!!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
hmmmmmmm jeśli chcesz ćwiczyc tylko łapy i klate to...
WARTAŁOBY jakbyś pomyślał też o plecach, nogach i brzuchu ale może to tylko ja jestem taki głupi że tak rozumuje
WARTAŁOBY jakbyś pomyślał też o plecach, nogach i brzuchu ale może to tylko ja jestem taki głupi że tak rozumuje
ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ
...
brzuch trenuje od czasu do czasu, nóg nie trenuje bo mam uszkodzoną stope. Więc tylko górną część ciała plecki również ale w mniejszym stopniu
...
nooooooo plecki w mniejszym stopniu?? plecki są według mnie najważniejsze

ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ
...
ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ
...
Wyobraz sobie kolesia ktory ma olbrzymia klatke, duze "lapy" plaskie malutkie waskie plecy, nogi jak patyki , smiesznie to musi wygladac prawda?
Jak bedziesz tylko ladowal w klate i lapy bedziesz naprawde smiesznie wygladal, musis cwiczyc wszystkie partie miesni, plecy gdyz jest to bardzo silny miesien i pracuje przy treningu wielu parti miesniowych, o nogach juz nie mowie jest to najwiekszy miesien w organizmie i jesli nie bedziesz cwiczyl nog nie osiagniesz maxa w trenowaniu innych partii miesni, organizm zachowujepewnego rodzaju rownowage
A co do treningu ja cwicze 2dni pozniej 2-3 dni przerwy i tak w koleczko
Jak bedziesz tylko ladowal w klate i lapy bedziesz naprawde smiesznie wygladal, musis cwiczyc wszystkie partie miesni, plecy gdyz jest to bardzo silny miesien i pracuje przy treningu wielu parti miesniowych, o nogach juz nie mowie jest to najwiekszy miesien w organizmie i jesli nie bedziesz cwiczyl nog nie osiagniesz maxa w trenowaniu innych partii miesni, organizm zachowujepewnego rodzaju rownowage
A co do treningu ja cwicze 2dni pozniej 2-3 dni przerwy i tak w koleczko
"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl
...
jestem wysoki ale nogi mam dość grube, są duże w porównaniu do moich kolegów. a właśnie mam słabą góre, najdłuższe łapy w szkole i tylko 32 w bicu
...
mam problem.przybylo mi pare kg chce cos z tym zrobic.chce zaczac trenowac ale nie mam zadnego pojecia jak zaczoc i co brac zedy spalic tkanke tluszczowa.
jaka jazda
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz