SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Początki początków

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3203
Witam wszystkich !
Jestem po ogólnorozwojowym treningu, chciałbym zacząć ćwiczyć na siłowni.

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 18

Waga : 67

Wzrost : 182

Cel treningowy : sila, masa, rzeźba wszystko po trochu

Staż treningowy na słowni : zerowy(0) po ogolnorozwojowym

Uprawiane inne sporty: czasem pilka nożna, siatkówka

Dostęp do sprzętu:ławeczka,sztanga,obciążenie,sztangielki(jeszcze poręcze i drążek będzie)

Dieta :NIE

Przeciwskaznania medyczne : Żadne

Zażywane suplementy : Jeszcze nie, ale myśle o tym;)

Na koniec małe sprostowanie, chcę zacząć cwiczyc tylko po to abym przybrał troche na sile, no i zeby "było widać że ćwiczę" chodzi mi tu o rzeźbę, nie jarają mnie wymiary Dominatora,dlatego nie będę dążyłdo tego! Tylko nie mówcie ze bez diety nie idzie czegoś takiego wykonać...
Na koniec prosił bym o jakąś rozpiskę na 3 trening w tygodniu, ponieważ jestem zielony a nie ma sensu abym ulożył go sam bo bedzie caly do poprawy
Pozdro.

Cze.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3203
trenuje, tylko, że dzielone(klata+tric,nogi+plecy,barki+bic) ostatni tydzien i zmieniam na fbw ten ktory mi podales ;)
Niestety sogi nie wejdą ;(

Zmieniony przez - rotfl18 w dniu 2008-12-07 22:06:30

Cze.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6629
Bez diety nie idzie czegoś takiego dokonać....zacznij od treningu act i ułuż diete....żeby robić rzeźbe musisz mieć co rzeźbić wiec wal na mase...i nie martw sie wygląd pudziana ci nie grozi nawet po latach ciężkich treningów...

Zmieniony przez - emes7 w dniu 2008-10-10 19:40:18

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3624
up gg ;) pozdrawiam

...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3203
ODŚWIEŻAM


Płeć : Mężczyzna

Wiek : 18

Waga : 69/70

Wzrost : 182

Cel treningowy : masa i poprawa sily

Staż treningowy na słowni : miesiac

Uprawiane inne sporty: siatka,pilka nozna

Dostęp do sprzętu:ławeczka,sztanga,obciążenie,sztangielki, porecze drazek

Dieta :tak, staram sie przestrzegać

Przeciwskaznania medyczne : Żadne

Zażywane suplementy : Jeszcze nie, ale myśle o tym;)

Nie chce zakladać nowego tematu, więc odświeżam dotychczas ćwiczylem takim planem treningowym

Niedziela
Klatka + Triceps
1) Wyciskanie na płask : 12/12/10/10
2) Wyciskanie na skosie: 12/12/10/10
3)Rozpietki na hantelkach 12/12/12/12

Triceps:
1) Wyciskanie francuskie 12/10/10
2) Wypychanie hatelka w tył w skłonie lub wyciskanie hantelka nad głowa 10/10/10

Sroda
Biceps:
1) Uginanie przedramion ze sztanga podchwytem 12/10/10
2)Uginanie przedramion z hantelkami siedząc podchwytem 10/10/10
3)Uginanie przedramion ze sztanga na modlitewniku 12/12/10

Bary:

1) Wyciskanie sztangi nad głowa 12/12/10/10
2) Unoszenie hantelków bokiem 10/10/10
3)Unoszenie hantelków bokiem w opadzie siedząc 10/10/10

piatek
Plecy:
1)Wiosłowanie sztanga w opadzie tłowia nadchwytem 12/12/10/10
2)Wiosłowanie osobno hantelkami w podpoze kolana 10/10/10/10
3) Szrugsy ze sztanga 15/12/10/10

Nogi
Przysiady ze sztanga 15/12/10/10
Wyprosty nog na maszynie siedzac 15/12/10/10

Mniej wiecej tak to wyglądało przez miesiąc(4 tyg) chciałbym zmienić swój trening poniewaz rezultaty sa znikome, z tym że nie wiem co na mnie podziala
najbardziej z tym sprzetem jaki posiadam czyt. praktycznie standard. Pozdro



Zmieniony przez - rotfl18 w dniu 2008-12-06 12:55:09

Cze.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27667
Wypróbuj FBW jak Ci split nie idzie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3203
Zastanawiam się nad FBW a Joe Weiderem ? Jak myślicie co bedzie lepsze ?

Cze.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27667
co będzie lepsze? nikt Ci nie da 100% pewności jaki trening dla Ciebie będzie najlepszy.
Nie miałem nigdy do czynienia z treningiem weidera więc ciężko mi coś powiedzieć o skuteczności treningu, natomiast ćwiczę FBW i jestem niezmiernie zadowolony
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3203
tez jestem w sumie za FBW, tylko którego wybrać 15x10x5 czy 5x5 ??odp, i pozniej wkleje plan do oceny

Cze.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24714
wybierz Fbw zebys sie miescil w tym 12-8 powtorzen na mase i no i dieta

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3203
No więc znalazlem coś takiego wklejam do poprawy jak cos
Seria A

Klatka piersiowa:
-Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce plaskiej 10-8-6

Barki:
-Wyciskanie sztangielek 10-8

Tricepsy:
-Prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 12-10

Plecy:
-MARTWY CIĄG" NA PROSTYCH NOGACH 10-8
-PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 12-10

Nogi:
-Przysiady ze sztangą na barkach 12-10
-Wspięcia na palce w staniu 12-10

Bicepsy:
-Uginanie ramion ze sztanga lub sztangielkami 12-10

Seria B

Klatka piersiowa:
-Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 10-8-6

Barki:
-Unoszenie sztangielek bokiem w górę 12-10

Tricepsy:
-Wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangielki w siadzie 12-10

Plecy:
-MARTWY CIĄG" NA PROSTYCH NOGACH 10-8
-PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 10-8

Nogi:
-Przysiady ze sztangą na barkach 12-10
-Wspięcia na palce w staniu 12-10

Bicepsy:
-Uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie (zastanawiam sie na mlotkowym jeszcze ?) 12-10

Na klatke 3 serie, nie wiem czy nie za duzo ?
Druga sprawa jakim obciazeniem na daną partie mięsni cwiczyc ? tak abym podniosl wymagana ilosc z trudem ? bo jak na lajcie to podniose to nic nie bedzie "szło"
Następna sprawa na ile taki trening ma mi posłużyć ? Myśle, że 6tyg. ale chce się upewnić
Mile widziane poprawki

OCENI KTOS ??

Zmieniony przez - rotfl18 w dniu 2008-12-06 23:07:34

Cze.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3203
Oceni ktoś ten plan wyżej ??

Cze.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki cwiczeń i pracy nad sobą.

Następny temat

Masówka a brzuszki i aeroby...

Shoty
Polecane artykuły