Szacuny
5
Napisanych postów
613
Wiek
14 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
11615
A jaka to roznica czy na prostych czy nie w tym i w tym przypadku meczysz miesnie grzbietu i miesnia przedramion w takim samym stopniu w martwym na prostych nogach wieksze obicazenie oczywiscie przechodzi na miesnie dwuglowe gdyz mniej pracuja czworoglowe a wogole probowales podciagac sie po marwym czy to na prostych czy ugietych nogach
Szacuny
5
Napisanych postów
613
Wiek
14 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
11615
Jak ostatnio wogole nie trenowales to jeszcze proponuje ci przez jeden albo 2 tygodnie poleciec po 15 powtorzen w kazdej serii z obciazeniem na poziomie 60 %