Witam
Majac do dyspozycji 2x20kg hantle i robiac na jednym treningu FBW np 3 serie danego cwiczenia, powiedzmy wyciskania plasko czy dobrze bylo by skrocic przerwy do minuty jesli przy dluzszych przerwach moge wykonac zbyt duza jak na mase ilosc powtorzen ? Wiem, ze mozna dodac serie ale nie o to pytam
W skrocie: czy skrocenie przerw miedzy seriami rozni sie od dodania powtorzen w seriach ?
Majac do dyspozycji 2x20kg hantle i robiac na jednym treningu FBW np 3 serie danego cwiczenia, powiedzmy wyciskania plasko czy dobrze bylo by skrocic przerwy do minuty jesli przy dluzszych przerwach moge wykonac zbyt duza jak na mase ilosc powtorzen ? Wiem, ze mozna dodac serie ale nie o to pytam
W skrocie: czy skrocenie przerw miedzy seriami rozni sie od dodania powtorzen w seriach ?
Krzysztof Piekarz
mysle, ze poruszylem ciekawy wątek 
bo tylko w ostatniej serii z trudem wykonuje zaplanowana ilość powtorzeń.