Żeby być pewnym awansu trzeba będzie wygrać oba pozostałe mecze.

...
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Bez problemu.

Wiecie po ile bilety beda? Bo slabo z sianem u mnie i moze to byc 1 mecz w UEFA a trzecie w tym sezonie ktory opuszcze

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
jeżeli trzeba wygrać 2 pozostałe mecze to awans jest wielkim wyzwaniem, w końcu Feyenoord i Deportivo to nie są frajerzy.

...
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7880
zwłaszcza ze gramy jeden mecz na wyjezdzie bedzie naprawde ciezko
...
No nic, najpierw trzeba pokonać Deportivo, a potem zobaczymy co dalej. Przy korzystnym układzie może się okazać, że remis w Rotterdamie też wystarczy.

...
Rosyjskie media: w Lechu najlepszy Stilić
PAP / 2008.11.28 11:40

"Muzyka Vagnera. Wykonanie Dżagojewa i Żirkowa" - tak "Komsomolskaja Prawda" tytułuje w piątek relację z czwartkowego meczu piłkarskiego Pucharu UEFA CSKA Moskwa - Lech Poznań, wygranego przez gospodarzy 2:1 (2:0).

Moskiewska gazeta podkreśla, że "choć CSKA mogło już być niemal pewne awansu do wiosennej fazy Pucharu UEFA, trener Walerij Gazzajew nie oszczędził żadnego z mających za sobą trudny sezon piłkarzy - na spotkanie z Lechem wystawił najsilniejszy skład".

"Komsomolskaja Prawda" odnotowała, że Lech "nie okopał się w obronie i starał się atakować przy każdej nadarzającej się okazji".

Za otwartą grę zespół Franciszka Smudy chwali też "Sport- Express", według którego poznaniacy byli "aktywni" i "odważnie przechodzili na połowę przeciwnika".

Gazeta zauważa też, że rozzłoszczeni utratą dwóch bramek w pierwszej połowie, po przerwie Polacy zaatakowali z jeszcze większym impetem, zmuszając zaskoczonego Gazzajewa do dokonania zmian, wzmacniających linię obrony.

"Sport-Express" wystawił wszystkim graczom Lecha oceny od 5,0 do 5,5, a Bośniakowi Semirowi Stiliciowi nawet 6,0. Piłkarzy CSKA ocenił na 5,5-6,5.

Inny sportowy dziennik - "Sowietskij Sport" - określił lechitów mianem "silnego, ale nie wybitnego zespołu". Według gazety, "Polacy wyraźnie nie mieli złudzeń co do wyniku meczu - w czwartek rano trener Franciszek Smuda nawet odwołał poranny trening i zabrał swoich podopiecznych na wycieczkę po Placu Czerwonym i Kremlu".

Gazeta uważa, że "Lech chciał wygrać, jednak strzały Polaków nie były dla Igora Akinfiejewa groźniejsze od ukąszeń komarów".

...
Stilić w kilku ostatnich meczach pokazal ze naprawde jest w wysokiej formie wiec nie dziwi mnie ze tak go oceniaja
...
Dziś bardzo cenne zwycięstwo w Wodzisławiu z Odrą. Stilić po raz kolejny pokazał klasę, szkoda niewykorzystamych kontrataków bo mogło być spokojniej, ale najważniejsze są trzy punkty.