SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Porady odnośnie planu treningowego.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3125
Witam. Planuje zmienić troszkę (odświeżyć)swój plan treningowy. Napiszę swój plan a wy ewentualnie poradzicie co zmienić itp. Nie będę wypisywał treningów tylko same partie w jaki dzień.

Trenuję: Armwrestling/Kulturystykę (już mniej).

Poniedziałek: Biceps

Wtorek: Nadgarstki, palce

Środa: wolne

Czwartek: Plecy, klatka (1 tydz.) // Plecy, barki (2 tydz.) tak na zmianę z racji tego, że nie mam czasu.

Piątek: sparing

Sobota: wolne

Niedziela: wolne

Jakieś sugestie?? Coś zmienić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45691
Trening dziel tak:

poniedzialek - klata biceps
sroda - plecy triceps
piatek - barki nogi

+ brzuch na każdym treningu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3125
Boże, Boże ja ćwiczę armwrestling!!
Chłopcze może poczekajmy na opinię specjalistów

Zmieniony przez - Czehu w dniu 2008-11-10 21:37:05
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12358
pelcu16nie o to chodziło autorowi

Może podział jest dobry, tylko zmień ćwiczenia na inne, większy ciężar, więcej powtórzeń i już jest nowy bodziec
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45691
sory niedoczytałem moja wina
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3125
kurcze najbardziej żal mi tego tricepsa, ale gdzie go wcisnę??
A z tym że cwicze bary i klate co 2 tyg. styknie.?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12358
Nie bardzo to ważne partię w arestlingu chyba lepiej żebyś je trenował systematycznie. Nie możesz dodać 1 dnia treningow ?

Może tak ?
Poniedziałek: Biceps i place lub nadgarstki może tutaj daj plecy
Wtorek: Triceps i Nadgarstki lub palce a tu klate
Środa: wolne
Czwartek: Plecy, klatka (1 tydz.) // Plecy, barki (2 tydz.) tak na zmianę z racji tego, że nie mam czasu.
Piątek: sparing
Sobota: wolne
Niedziela: wolne

Takie luźne sugestie

Zmieniony przez - Reaven_7 w dniu 2008-11-10 21:47:57
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3125
kurczę ciężko będzie już nie chce nić pchać, hooj najwyżej będę słabszym Armwrestlerem łap

Zmieniony przez - Czehu w dniu 2008-11-10 21:49:41
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12358
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3125
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie AAKG.

Następny temat

Pytanie dot. bicepsów

electro
Polecane artykuły