SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak rozpisac cykl w pyte o to pytaj spam elite %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 219356

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47808
Witam wstalem
wypiłem 100g gainera 20g nitroprogena
i jajecznica zjadłem za jakas godzine 5 jajców

gainer imo konczy sie

hehh czytalem sobie wczoraj spam nr 6
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164753
5 jajek na takiego chłopa?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47808
na sdniadanie wystarczy sporo białka tam jest a ile miałbym zjesc
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 112 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 135740
Elo
JA już też po śniadaniu dziś to ja wyspałem się heeh okolo 11 godzin.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24448
witam z rana


ja szamie jajecznica z 4 jajek


zapomnialem shakera umyc dzis rano i pilem z niego i tak sie zle czuje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 109635
woow ale się wyspałem dopiero co wstałem 12 godzin snu...
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 112 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 135740
AJ miałem też trochę lipe z shakerem, bo po szkole w piąte rzuciłem plecak w kat i leżał tak do poniedziałku, w poniedziałek otwieram a tam wali jakimś kwasem hehe

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 49212
pod kran plynu nalac i niech postoi troche
zalac goroca woda;)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
ja zawsze z 5ciu

teraz z 4 jem, akurat
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5816 Wiek 28 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40957
jak dawkować n.o.k.o + mono z vitala

rano,przed n.o.k.o a mono po treningu

w dni nietreningowe rano noko w porze treningu mono
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AOL?

Następny temat

odżywki - przed czy po??

electro
Polecane artykuły