Witam. Mam problem, jak wiele osób co piszą w tym dziale. A mianowicie muszę schudnąć i to sporo. Mam dopiero 15 lat, a ważę już 124kg, wiem cholernie dużo ;/ Waga jaką bym chciał osiągnąć - na dobry początek - 80/90kg, nie oczekuje, że wykonam to w dzień czy dwa... Nie dbałem o siebie. A teraz żałuje, no i chce schudnąć. Mam całkiem silną wole, więc piszę się na wszystko xD. Od kilku dni słodyczy nie jem, co wcześniej było podstawą w pokarmie, który spożywałem. Jedyne co ze słodkiego, to cukier do herbaty(2łyżeczki) - chociaż też zaprzestane... Biegam czasem, czasem, ponieważ nie mam w ogóle kondycji, co przepłacam tym, że biegam tylko 10min góra 15min, po czym szybko się męczę, jednak chce to zmienić.
Więc chciałbym Was prosić o jakąś pomoc - dieta i trening. Jeśli chodzi o dietę wszystko tylko bez tabletek itp. :)... A jeśli chodzi o trening, to sądzę, że po to żebym schudł, no i po to żebym poprawił kondycje.
Proszę naprawdę o pomoc :).
Więc chciałbym Was prosić o jakąś pomoc - dieta i trening. Jeśli chodzi o dietę wszystko tylko bez tabletek itp. :)... A jeśli chodzi o trening, to sądzę, że po to żebym schudł, no i po to żebym poprawił kondycje.
Proszę naprawdę o pomoc :).
Krzysztof Piekarz
z nich się wszystkiego dowiesz, i ułożysz sobie diete 