Lekcja nie odrobiona. Po pierwsze wywal narazie Thermo Speeda. Bez tego nie zobaczysz czy dieta działa. Pieczywo białe, parówki - no stary nic nie poczytałeś. Posiłki około treningowe to chyba żart. Ani odpowiednich węgli tam nie ma, a białko tylko po
Musisz zacząć jeść nabiały. Na kolację twaróg + jogurt naturalny albo kefir. Twaróg ma kazeinę czyli białko wolno wchłanialne. Będzie stanowił odżywkę dla mięśni w nocy. Ewentualnie możesz zamiast tego pić białko na noc odpowiednie np. Pro Longatum czy Syntrax Matrix.
LEKTURA LEKTURA I LEKTURA to podstawa
https://www.sfd.pl/Przemyślana_redukcja-t365757.html
Musisz zacząć jeść nabiały. Na kolację twaróg + jogurt naturalny albo kefir. Twaróg ma kazeinę czyli białko wolno wchłanialne. Będzie stanowił odżywkę dla mięśni w nocy. Ewentualnie możesz zamiast tego pić białko na noc odpowiednie np. Pro Longatum czy Syntrax Matrix.
LEKTURA LEKTURA I LEKTURA to podstawa
https://www.sfd.pl/Przemyślana_redukcja-t365757.html

Słodycze już odrzuciłem, powoli przerzucam się na inne jedzenie... Ale nie umiem wszystkiego i tak ułożyć / wyliczyć.