Witam
wiek:16 lat
waga:56 kg
wzrost:ok 170cm
aktywnosc fizyczna:srednia, siłownia czasami gra w piłkę nozną
pisze w takiej sprawie poniewasz chciałbym przybrac na masie a normalnie nie moge przytyc wiec zaczełem chodzic na siłownie i mam takie pytanie jakich odzywek moge uzywac po 1 miesiącu cwiczeni i czy w ogóle moge jeszcze je brac
wiek:16 lat
waga:56 kg
wzrost:ok 170cm
aktywnosc fizyczna:srednia, siłownia czasami gra w piłkę nozną
pisze w takiej sprawie poniewasz chciałbym przybrac na masie a normalnie nie moge przytyc wiec zaczełem chodzic na siłownie i mam takie pytanie jakich odzywek moge uzywac po 1 miesiącu cwiczeni i czy w ogóle moge jeszcze je brac
Krzysztof Piekarz
i mysle ze miałbym problemy z utrzymaniem diety ale chociaz spróbuje cos zrobic w połowie mozecie podac jakies linki lub informacje o dietach bo nie mam zadnego pojęcia o czyms takim jak dieta