fajnie widziec polski akcent w tak wielkim meczu

...
Dobry wynik, Arsenal liderem.

...
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2004
Niech ktoś kto oglądał mecz wypowie się obiektywnie o postawie Kuszczaka w bramce, bo ciekaw jestem
...
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Oglądałem mecz i muszę przyznać że Kuszczak zaprezentował się bardzo dobrze.
Miał kilka dobrych interwencji (jedną bardzo dobrą - Strzał J. Cola!!!).
Gol dla Chelsea był zupełnie nie do obrony.

Ogólnie wynik 1:1 sprawiedliwy ale wiadomo.. chciało by się 0:1

Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2008-09-21 17:31:19

United!! United!!

...
Tak, wynik 1-1 zdecydowanie był sprawiedliwy, ale jednak szkoda, że nie zdołali dowieźć 3 pkt do końca. Kuszczak dobre spotkanie, strzał Kalou nie do obrony. Ciekawe jak poważna jest kontuzja Van der Sara. Jakieś wieści ?

Red flags are flyin' high!
Manchester United!
Here we are !

...
1pkt w bardzo wazny meczu jest, trzeba sie cieszyc

update:
Kontuzja, jakiej Edwin van der Sar doznał w niedzielnym meczu z Chelsea Londyn, nie jest groźna i holenderski golkiper powinien wystąpić za tydzień w ligowym spotkaniu z Boltonem Wanderers.

Van der Sar był zmuszony opuścić plac gry w spotkaniu z Chelsea Londyn już po 31 minutach. Holender próbując powstrzymać Florenta Maloudę niefortunnie się z nim zderzył i doznał urazu kolana.

- Edwin oberwał w kolano i trochę mu ono spuchło. Mam nadzieję, że będzie gotowy do gry za tydzień – wyjaśnił na antenie MUTV sir Alex Ferguson.

Van der Sar na chwilę obecną nie jest jedynym kontuzjowanym bramkarzem w Manchesterze United. W czwartkowym meczu rezerw Ben Foster poczuł ostry ból w kostce i prawdopodobnie pauzować będzie przez najbliższe dwa miesiące.

- Ben nie ma szczęścia. Co rusz jego nękają go kontuzje – przyznał niedawno Ferguson.

Zmieniony przez - Kosiak07 w dniu 2008-09-22 09:27:58
...
A więc wygląda na to, że Tomek znów wróci na ławkę. No i mam nadzieję zobaczyć w końcu Ronaldo od pierwszej minuty