SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

plan mam - kilka pytań

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10499
jak w temacie.
oto plan:
ZESTAW A:

1 POLOWICZNE WYCISKANIE LEZAC
2 PRZYSIADY
2 WSPIECIA NA PALCE ZE SZTANGA
3 SERIA SKLADANA Z UNOSZENIA BOKIEM STOJAC I WYCISKANIA TYCH SAMYCH HANTLI STOJAC
4 MLOTKI NAPRZEMIENNE
5 FRANCUSKIE WYCISKACIE
6 WIOSLOWANIE JEDNORACZ PÓŁTSZTANGĄ
7 DZIEN DOBRY

ZESTAW B

1 WYCISKANIE ŻOŁNIERSKIE
2 high pull
3 MARTWY CIAG
4 POMPKI NA PORECZACH Z CIEZAREM
5 PODCIAGANIE NA DRAZKU WASKIM PODCHWYTEM DO CZOLA Z CIEZAREM
6 PRZYSIAD PRZEDNI
7 WSPIECIA NA PALCE

i problemy/pytania:

*mam do dyspozycji tylko poniedziałek wtorek i czwartek. Plan jest AB czyli ćwiczenia się raczej nie powtarzają... Dobrze dbam o regenerację i mam do dyspozycji BCAA...kurde muszę/mogę ćwiczyć niestety 2 dni pod rząd...

to główny problem innych brak.

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 712 Napisanych postów 4351 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57865
nie lepiej rozlozyc

pon: KLATKA,BARKI.TRIC
wtorek: NOGI,PLECY,BIC
czwartek: wszytsko

wiadomo, ze to juz nie hst, ale wiem, ze masz juz lekki staz, takze obciazenie bedzie wieksze, i dizen po dniu moze byc ciezko z regeneracja.

Zmieniony przez - kris4real w dniu 2008-09-09 09:50:25

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2656
Rób trening w poniedziałek rano a we wtorek wieczorem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10499
kris4real
nie pasi mi jakoś... to pod splita podchodzi bardziej...

swed
jakbym mógł to nie zadawałbym pytania takiego:P
niestety rano będzie uczelnia.
Treningi tylko po 18 da rade robić bo do tej godziny pracuje współćwiczący...

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę, a nie mogę :/ Help

Następny temat

Trening pod Parkour

electro
Polecane artykuły