Siema.Jestem na diecie na mase.I mam pewien problem,odnosnie platkow owsianych
.Co na sniadanie zamist owsianych mozna jesc.Strasznie mi nie wchodza,probowałem do nich dodawac rozne owoce i nadal mi nie smakoja .
Prosze o porady
.Co na sniadanie zamist owsianych mozna jesc.Strasznie mi nie wchodza,probowałem do nich dodawac rozne owoce i nadal mi nie smakoja .
Prosze o porady
Krzysztof Piekarz


