SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Płatki owsiane

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37103
Siema.Jestem na diecie na mase.I mam pewien problem,odnosnie platkow owsianych.Co na sniadanie zamist owsianych mozna jesc.Strasznie mi nie wchodza,probowałem do nich dodawac rozne owoce i nadal mi nie smakoja .
Prosze o porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
siema
spóbój zrobic jeszcze tak

1.zalej owsiane woda poczekaj aż wchłona,dodaj orzechy,pokrojone owoce i zalej mlekiem

2.zmiel owsiane na make,ubij piane z białek jaj dodaj dodaj zmielone owsiane,dodaj owoce/kakao/orzechy dodaj żółtka troche wody(możesz dodac troche słodzika) lub mleka zmiksuj i smaż na patelni

ewentualnie jak nie przejdzie to zastąp
ryzem białym,brązowym
kasza jeczmienna,gryczana,manna,kus-kus
chlebem razowym,lub grahamem
makaronem durum lub razowym
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1924 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22174
makarony,kasze,ryż do tego jajka,twaróg,mięso, warzywa i zdrowe tłuszcze ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37103
Wielkie Dzieki Chlopaki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 523
po owsiance są wzdęcia

"...Bo biały murzyn jest tylko jeden.."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9502
Wcale nie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 267 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5880
Ja proponuje takiego jakby omleta: zalewasz wieczorem wrzątkiem i czekasz do rana az namokna i wystygna (zmniejszysz IG) dodajesz 3 jajka, 2 łyzki kakako , ja jeszcze dodaje żurwainy takiej wy***anej podobnej do rodzynek, mieszasz to wqszystki trzepaczka i smazysz, mozesz dodac wczesniej słodzika. ładny czekoladowy kolor i smak za***isty.

E: kakao oczywiscie naturalne niesłodzone 12%

Zmieniony przez - Grzechu. w dniu 2008-08-21 21:30:35
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33482
a ja proponuje owsiane w formie omletu lub plackow by student. Zdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37103
Spoko jutro bede kombinował
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolacja

Następny temat

Regeneracja, redukcja, motywacja

electro
Polecane artykuły