SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolacja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 617
Witka . Moglibyście powiedzieć co mam dać na kolacje ktora u mnie jest tez posilkiem po treningowym ?
Do ze źródeł białka do dyspozycji mam :
-tuńczyka w sosie własnym (zjadam zawsze z 2 puszki)
-jaja
-śledź marynowany
-twaróg (zawsze przed snem więc odpada na kolacje)
Co mógłbym umieścić w takiej po treningowej kolacji ? Polećcie coś taniego i dobrego . I jeszcze coś . Ta kolacja musi mieć po wyżej 350 kcal najlepiej 400+

Zmieniony przez - dante91 w dniu 2008-08-21 18:27:19

No pain, no gain!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
biały ryż lub ziemniaki i do tego pierś z kurczaka,indyka,ryba,chude mięso. Z tuńczykiem nie przesadzaj...

Zmieniony przez - Jacquess w dniu 2008-08-21 18:38:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 617
biały ryż lub ziemniaki - muszę unikać rzeczy przetworzonych bardziej niż 80% użytkowników tego forum ;] Brązowy też odpada bo mam go na obiad.
Pierś z kurczaka - obiad
ryba - ale jaka skoro większość ryb ma dużo tłuszczy ?
chude mięso - tu jest różnie mógłbym do wstawić do tego posiłku ale 50% użytkowników pisze nie jedz tego a 50% możesz jeść i już sam nie wiem co o tym myśleć .

No pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
Po treningu spada w mięśniach poziom glikogenu który należy w jak najszybszy sposób uzupełnić, a do tego właśnie nadaje sie biały ryż i ziemniaki ponieważ mają wysokie IG i szybko stymulują ten poziom. Do tego dorzuć jeszcze białko, czyli ryba w sam raz będzie się nadawała. Oczywiście nie tłusta bo masz racje tłuszcz po treningu jest niewskazany. Możesz wybrać np pange,dorsza,sole. Wiem co mówie,pzdr ;]



Zmieniony przez - Jacquess w dniu 2008-08-21 18:56:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 617
Wiem że mówisz pewnie dobrze ale ja jem kolacje o 18 więc czy o tej godzinie nie powinno unikać się WW które są w dużej ilości w ryżu ?:>

No pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Nie ma to znaczenia, poniewaz jest to posilek potreningowy. Konieczne sa WW zolozne o wysokim ig + bialko. Np. ryz bialy + piers z kurczaka. Zdr.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-08-22 11:00:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 617
Wtedy jadłbym 200g ryżu dziennie co daje razem ok.140g WW ale jeżeli mówicie że od takiej kolacji brzuszek mi nie urośnie to spróbuje tak się odżywiać . Dzieki za rady

No pain, no gain!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cuc z kuraka??

Następny temat

Płatki owsiane

WHEY premium