Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy należy w fazie odpoczynku również pić dużo wody, czyl tak jak w czasie cyklu czy normalnie ?
Za 2 tyg zaczynam 3 cykl, czy powinienem brać coś innego niż to co aktualnie ( Creatine Universal 500g Micronized) i czy traning powinien się zmienic ?
Za 2 tyg zaczynam 3 cykl, czy powinienem brać coś innego niż to co aktualnie ( Creatine Universal 500g Micronized) i czy traning powinien się zmienic ?
Krzysztof Piekarz
to sie chyba nazywa 
