SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

NooNamee/BLOG - Redukcja oraz poprawa sprawności

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Witam. Na wstepie kilka słów o sobie. Kiedyś duzo pływałem potem była przerwa no i mnie zalało .Urządzilem sobie silownie w piwnicy i postanowiłem sie wziąść za siebie. Jestem po ACT i zaczynam splita, oraz chyba wznowie treningi boksu.

Wymiary

Wzrost: 183cm
Waga: 86
Klata: 110cm
Pas: 86cm
Udo: 65cm
Biceps: 36cm

Dieta

Staram się jeśc zdrowo, nie trzymam sie dokładnej diety. Dostarczam białko, węglowodany i tłuszcze z dobrych źródeł. Jem 5 posilków dziennie. Narazie dobrze w taki sposób idzie.

Trening

Pon:
Klata+Triceps

Wyciskanie sztangi na skosie 14/12/12
Wyciskanie sztangielek na płaskie 14/12/10
Rozpietki skos 3x12
Francuz sztanga do czoła 14/12/10
Pompki w podporze tyłem 3x12

Sr:
Plecy+Biceps

Wioslowanie sztanga 14/12/10
Podciaganie na drązku 3x12
MC 12/10/8
Uginanie przedramion ze sztanga 14/12/10
Uginanie przedramion ze sztangielkami ze skretem nadgarstka 14/12/10

Pt:
Nogi+Barki

Przysiady ze sztanga 14/12/10
Wykroki ze sztangą 14/12/10
Wspięcia na palce 3xmax
Arnoldki 14/12/10
Unoszenie sztangielek na boki 14/12/10
Unoszenie sztangielek na boki w opadzie 14/12/10

Dodatkowo:

Brzuch po każdym treningu.
Aeroby naczczo będę starał się 5x w tyg.
W weekend basen.

Suplementacja:

Narazie brak, ale chyba zakupie jakieś witaminki.

Zdjęcia:

Dam jak tylko dorwe aparat.

Zmieniony przez - NooNamee w dniu 2008-07-11 00:10:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Witam :)

Dziś również na czczo 2h boksu :)

Pod koniec tygodnia chyba fotki będę mieć, to wrzucę tutaj.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
będe śledził

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 920
Na Twoim miejscu przyłożył bym większą wagę do diety.

Będę zaglądał! Powodzenia!

- Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie! Możemy atakować w każdym kierunku!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
Witam.

Będę śledził, zagladał i komentował.

Powodzenia.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Dzisiaj aerobów z rana niestety nie było gdyż z rana wypadło mi prawko. Po południu trening barków i nóg, który wypadł pięknie. Barki spompowane za***iście

Fotka po treningowego:





Zmieniony przez - NooNamee w dniu 2008-07-11 18:48:30
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 920
Fajnie wygląda jak dokładnie opisujesz każde ćwiczenie!
Które poszło słabiej, które gorzej, no i motywacja zeby na następnym treningu była progres
Generalnie czytałem żeby w okolicach treningu nie jeść warzyw bo maja dużą objętość a mało kalorii, ale kilka pomidorków chyba nie zaszkodzi

Pzdr

- Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie! Możemy atakować w każdym kierunku!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Ok zastosuję się do twoich porad i będę opisywać jak co wypadło :P Lecz nie będę pisać ile targałem na każdą serie bo to małe ciężary na na razie.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Pisz ciężary, żeby było widac progres.
Nie wstydź się każdy od czegoś zaczynał.

pozdro

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 920
Nie wstydź się małych ciężarów.
Jak wpadniesz w poniedziałek zobaczyć relacje z mojego treningu i zobaczysz na jakich mały ciężarach (jak na moje wymiary) operuje to Ci nie będzie wstyd

Zmieniony przez - iBRoss w dniu 2008-07-12 17:32:15

Zmieniony przez - iBRoss w dniu 2008-07-12 17:33:50

- Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie! Możemy atakować w każdym kierunku!

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
oczywiscie jakąś poprawe trzeba moc ogladac.
Liczy sie progres i na nim sie skupiamy
Pisz chociaż jedna serie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Yoyoy. Wypiska z treningu.

Klata+Triceps

Wyciskanie sztangi na skosie 14*35kg 12*40kg 12*44kg - mógł bym jeszcze dorzucić parę kg
Wyciskanie sztangielek na płaskie 14*8kg 12*9kg 10*12kg - ogólnie ciężaru było dość ale nie poczułem tego ćwiczenia
Rozpietki skos 3x12x4kg - bardzo fajnie wlazło
Francuz sztanga do czoła 14*7kg 12*8kg 10*9kg - okropnie spompowalo triceps
Pompki w podporze tyłem 3x12

Aeroby:
Na czczo 2h boksu

Podsumowanie:

Ogólnie trening wyszedł spoko, byłem już po rannych aerobach dosyć zmęczony więc nie narzekam. No tak jak pisałem ciężary nie duże, ale dopiero zaczynam.

Zmieniony przez - NooNamee w dniu 2008-07-14 14:46:44
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[art] Papierowi instruktorzy!

Następny temat

iBRoss / Dziennik "Już czuje sie WIELKI"

electro
Polecane artykuły