Witam. Na wstepie kilka słów o sobie. Kiedyś duzo pływałem potem była przerwa no i mnie zalało
.Urządzilem sobie silownie w piwnicy i postanowiłem sie wziąść za siebie. Jestem po ACT i zaczynam splita, oraz chyba wznowie treningi boksu.
Wymiary
Wzrost: 183cm
Waga: 86
Klata: 110cm
Pas: 86cm
Udo: 65cm
Biceps: 36cm
Dieta
Staram się jeśc zdrowo, nie trzymam sie dokładnej diety. Dostarczam białko, węglowodany i tłuszcze z dobrych źródeł. Jem 5 posilków dziennie. Narazie dobrze w taki sposób idzie.
Trening
Pon:
Klata+Triceps
Wyciskanie sztangi na skosie 14/12/12
Wyciskanie sztangielek na płaskie 14/12/10
Rozpietki skos 3x12
Francuz sztanga do czoła 14/12/10
Pompki w podporze tyłem 3x12
Sr:
Plecy+Biceps
Wioslowanie sztanga 14/12/10
Podciaganie na drązku 3x12
MC 12/10/8
Uginanie przedramion ze sztanga 14/12/10
Uginanie przedramion ze sztangielkami ze skretem nadgarstka 14/12/10
Pt:
Nogi+Barki
Przysiady ze sztanga 14/12/10
Wykroki ze sztangą 14/12/10
Wspięcia na palce 3xmax
Arnoldki 14/12/10
Unoszenie sztangielek na boki 14/12/10
Unoszenie sztangielek na boki w opadzie 14/12/10
Dodatkowo:
Brzuch po każdym treningu.
Aeroby naczczo będę starał się 5x w tyg.
W weekend basen.
Suplementacja:
Narazie brak, ale chyba zakupie jakieś witaminki.
Zdjęcia:
Dam jak tylko dorwe aparat.
Zmieniony przez - NooNamee w dniu 2008-07-11 00:10:28
.Urządzilem sobie silownie w piwnicy i postanowiłem sie wziąść za siebie. Jestem po ACT i zaczynam splita, oraz chyba wznowie treningi boksu.
Wymiary
Wzrost: 183cm
Waga: 86
Klata: 110cm
Pas: 86cm
Udo: 65cm
Biceps: 36cm
Dieta
Staram się jeśc zdrowo, nie trzymam sie dokładnej diety. Dostarczam białko, węglowodany i tłuszcze z dobrych źródeł. Jem 5 posilków dziennie. Narazie dobrze w taki sposób idzie.
Trening
Pon:
Klata+Triceps
Wyciskanie sztangi na skosie 14/12/12
Wyciskanie sztangielek na płaskie 14/12/10
Rozpietki skos 3x12
Francuz sztanga do czoła 14/12/10
Pompki w podporze tyłem 3x12
Sr:
Plecy+Biceps
Wioslowanie sztanga 14/12/10
Podciaganie na drązku 3x12
MC 12/10/8
Uginanie przedramion ze sztanga 14/12/10
Uginanie przedramion ze sztangielkami ze skretem nadgarstka 14/12/10
Pt:
Nogi+Barki
Przysiady ze sztanga 14/12/10
Wykroki ze sztangą 14/12/10
Wspięcia na palce 3xmax
Arnoldki 14/12/10
Unoszenie sztangielek na boki 14/12/10
Unoszenie sztangielek na boki w opadzie 14/12/10
Dodatkowo:
Brzuch po każdym treningu.
Aeroby naczczo będę starał się 5x w tyg.
W weekend basen.
Suplementacja:
Narazie brak, ale chyba zakupie jakieś witaminki.
Zdjęcia:
Dam jak tylko dorwe aparat.
Zmieniony przez - NooNamee w dniu 2008-07-11 00:10:28
Krzysztof Piekarz


