Dołacze się troche do tematu. Wspominacie tutaj o drążku jako dobrym ćwiczeniu na motyle. Ale jak już sie podciągać do podchwytem czy nachwytem.
Wiem tylko tyle że w podchwycie pracuje również biceps, w nachwycie przedramiona, a jest jakaś różnica w pracy pleców??
Ja jeśli już to stosuje podchwyt, troche szerzej niż barki.
Wiem tylko tyle że w podchwycie pracuje również biceps, w nachwycie przedramiona, a jest jakaś różnica w pracy pleców??
Ja jeśli już to stosuje podchwyt, troche szerzej niż barki.

Podciąganie właśnie jest (wg mnie) najlepszym ćwiczeniem na motyle, więc również na szerokość