nie rozumiem w b dopisałeś żebym na podciąganie zmienił...
wiosłowanie sztangą podchwyt poszukaj jak wygląda to ćw .
a w fbw maja być tylko złozone ćw a nie jakieś modlitewniki .
A i jeszcze jedno pytanko: mogę robić np. 2 ćwiczenia na jedną partie mięśni podczas jednej sesji??? Np. klata- wyciskanie 3*15 i rozpiętki 3*15. Czy lepiej po jednym ćwiczeniu na partie?
lepiej tak jak napisałem i nie kombinuj z planem bo nie wyjdzie zna dobre
A:
Nogi- przysiady ze sztanga na karku 3*15
wiosło dożuć <---- nie rozumiem w b dopisałeś żebym na podciąganie zmienił...
teraz ja cie nie rozumię
Klata- wyciskanie na ławeczce 3*15
Barki- wyciskanie sztangi zza głowy siedząc 2*15
Biceps- modlitewni k 2*15/
co to za cw odpada
Biceps-
uginanie ramion ze sztangą stojąc
Triceps- wyciskanie francuskie 2*15/ walnij po 1 s <--- dlaczego po 1?
B:
Nogi- wyprosty siedziac 3*15
Plecy- martwy ciag
Plecy- ściąganie drążka wyciągu przed siebie 3*15 / zmien na podciaganie <--- nie mam drążka!!!
Klata- butterfly 3*15- wyciskanie skos ,
Barki- -military press 2*15
Biceps- uginanie ramion w sklonie 2*15
Triceps- Wyciskanie wąsko 2*15
Brzuch będę robił po treningu. ABS II może być?
moze
Może być ten plan? Tylko pamiętajcie że ja mam tylko atlas, ławkę , sztangę i hantelki
same ćw złożone ciągi wyciskania siady mają być czyli rozpiętki odpadają .
Chce trochę zwiększyć rozmiary łapy więc mógłbym nawet po 3 serie robić ale dałem już po 2 i na mniej się nie zgodzę
skup sie na plecach to bic podrosnie
skup sie na wyciskaniach to tric podskoczy ćw nogi a bez ćw bica i trica sam obw będzie rósł /
Zmieniony przez - zabisko w dniu 2008-06-02 17:12:22