SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 663
Witam! Chciałbym się dowiedzieć jaki rodzaj treningu będzie najlepszy do szybkiego spalenia tkanki tłuszczowej? Trenuje już 1 rok, ostatnio nastawiłem się na przyrost masy mięśniowej a teraz planuje właśnie spalenie tłuszczu.
Mam do dyspozycji:l-karnitynę vitalmax'u, i thermo speed extreme olimpu. Odziedziczyłem te tabletki po kumplu bo za dużo sobie tego nakupił i przy dobrej diecie i właśnie tych odżywkach zrzucił ok. 10 kg. Też chciałbym osiągnąć taki wynik więc jaki trening mi proponujecie???
Z góry dzięki za odpowiedź...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18020
ja polecilbym ci FBW ze wzgledu na duza intensywnosc, brak monotonii i ogolnie fajnie sie tym systemem cwiczy. przy dobrej diecie i odpowiednim wykorzystaniu tego co masz fat poleci ladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 663
Ok. Dzięki wielkie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
na redukcje i poprawe definicjii mięsni imo lepszy split wiec zrob wlasnie ten trening, lecz fbw tez sie nada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18020
na poprawe definicji owszem, bo trenujesz miesien pod kazdym katem ale na typowej redukcji do spalenia wiekszej ilosci tluszczu lepiej sprawdzi sie fbw o duzej intensywnosci zlozone z podstawowych i kilku izolowanych cwiczen. bedzie to typowe cardio, do tego hiit i/lub aeroby i bedzie lux ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 663
Ułożyłem sobie już rozpiskę do fbw i dałem nowy temat ale widze że nikt nie odpisuje to może Wy mi powiecie czy jest dobrze ułożony.
Oto i on (trening 3 razy w tygodniu):

A:
Nogi- pzysiady ze sztanga na karku 3*15
Plecy- martwy ciag 3*15
Klata- wyciskanie na ławeczce 3*15
Barki- wyciskanie sztangi zza głowy siedząc 2*15
Biceps- uginanie ramion ze sztangą stojąc 2*15
Triceps- wyciskanie francuskie 2*15

B:
Nogi- wyprosty siedziac 3*15
Plecy- ściąganie drążka wyciągu przed siebie 3*15
Klata- wyciskanie na skosie 3*15
Barki- -przyciąganie drążka wyciągu do szyi 2*15
Biceps- uginanie ramion w sklonie 2*15
Triceps- prostowanie ramion ramion z drążkiem wyciągu stojąc 2*15

C:
Nogi- wspięcia na palce 3*15
Plecy- ściąganie drążka wyciągu za plecy 3*15
Klata- butterfly 3*15
Barki- szrugsy 2*15
Biceps- uginanie ramion z hantelkami siedząc 2*15
Triceps- prostowanie ramion w skłonie 2*15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 663
A i jeszcze jedno pytanko: jak długie przerwy między seriami mam robić bo się nie doszukałem tej informacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18020
dalbym tylko dwa zestawy A, B i robil je naprzemiennie.

co do przerw to moga byc dosyc krotkie 60-90 sekund maks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 663
A co do HIIT'u to mogę to robić biegając "normalnie" a nie na bieżni bo akurat mam tylko domową siłownie i nie posiadam takiego sprzętu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 663
A lepiej robić 3 czy 4 razy w tygodniu bo ja to bym mógł i 5 ale ja się nie znam i może 4 to za dużo... To jak z tym jest???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18020
hiit mozesz robic biegajac normalnie, na bierzni, rowerku itp.

co do dni to wszystko zalezy od intensywnosci treningu, wg mnie nie warto 5 razy w tygodniu, 4 to jest maks. sam zobaczysz ze nawet przy 3 intensywnych treningach tygodniowo i hiit ktory robisz w dni nietreningowe, do tego bedziesz cwiczyl brzuch bedzie to dla ciebie i tak meczace. teraz zaczynasz nowy plan i jestes naladowany pozytywna energia ale jak pocwiczysz tak 2-3 tygodnie to bedziesz czul juz zmeczenie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST vs Zwykły trening / proszę o fachową poradę

Następny temat

Do Oceny Trening

WHEY premium