Szacuny
0
Napisanych postów
144
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1504
Masz diete cwiczysz 6 miesiecy chcesz sie zabrac za suple ok ale z tym że napisałeś że chcesz gainera to przekreśliłeś wszytsko bo gainer to też dieta konkretniej jej uzupełnienie
Szacuny
0
Napisanych postów
144
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1504
po co ci gainer jak masz diete która jej nie potrzebuje bo gainer to jest jak pierś kurczaka zmielona ze schabowym w proszku. Wrzuc nam diete zobaczymy co tam jesz.
Szacuny
1
Napisanych postów
227
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
17311
posiłek
płatki owsiane z chudym mlekiem, jogurtem, lub maślanką
II posiłek
chleb razowy z chudą wędliną i serem żółtym można dać odrobinę masełka jak ktoś lubi żeby tylko nie margaryny
III posiłek
ryż + pierś kurczaka lub indyka + surówka (dużo surówki) + oliwa z oliwek lub olej lniany
IV posiłek
makaron z chudą wołowiną lub ze stekiem lub tłusta rybka bez oliwy + oliwa z oliwek + warzywa
V posiłek przed snem (około 1 godziny przed)
tuńczyk z warzywami lub biały ser z warzywami lub z cynamonem
Szacuny
2
Napisanych postów
484
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
6276
jak dieta jest i przekroczony staz na silowni to 6 miesiecy moim zdaniem smialo mozesz wziasc jakis monohydrat kreatyny. np 500g vitalmaxa 10g w dni treningowe i w nietreningowe.