SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Moje ćwiczenia, wasze opinie...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 242
Witam,

To mój plan ćwiczeń, jestem ciekaw Waszego zdania co jest niedopuszczalne, jakieś sugestie, krytyka.

Piątek:

Wyciskanie sztangi na ławce poziomej (klatka): 10 serii po 10 powtórzeń
Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem(biceps): 10 serii po 10 powtórzeń x3 7x3 5x4

Sobota:

Wyciskanie sztangi sprzed głowy(naramienne): 10 serii po 10 powtórzeń x3 7x3 5x4

Niedziela:

Martwy ciąg na nogach prostych 5 serii po 10 powtórzeń
Przysiady wykroczne 5 serii (na jedna i drugą nogę) po 10 powtórzeń x3 i 5 pow. x2.

Poniedziałek:

Wyciskanie sztangi sprzed głowy(naramienne): 10 serii po 10 powtórzeń x3 7x3 5x4
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia: 5 serii po 10 pow x3 i 5 powtorzen x2

Wtorek:

Podciąganie sztangi w opadzie (grzbiet) 10 serii po 10 powtórzeń

Środa i czwartek nie ćwicze.


Proszę o opinie na temat tego planu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59190
Ja nie wiem co ty to rozpisales ale to nawet plan nie jest, odsylam posty podwieszone FBW To bd dla ciebie.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
1. Nie mozna cwiczyc tyle dni pod zad, bez dobrego znania swojego organizmu. Na takie cos moga sobie pozwolic zaawansowani wyjadacze

2. Podaj wiek, staz, cel.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13688
Na takie cos moga sobie pozwolic zaawansowani wyjadacze

no chyba że skorzysta z wodyniowewgo planu schodkowego .
ale na to staż minimum 6 miechów .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 242
Plan to jest, to jest mój plan :)

1. Dobrze, zrobie sobie przerwe w sobote zapewne.

2. Wiek 23, staż ciezko określić można powiedzieć że ćwicze z 2 lata ale z czestymi przerwami np. przerwa 2 miesiace, 2 tygodnie.
Zalezy od ćwiczeń ile wykonam czasami tak sobie rozpisze jak wyżej to po 3 tyg. musze sobie zrobić tydzień przerwy.
Cel mam 190cm wzrostu waga 82kg, celem jest przytyć 8KG, wyrobić mięśnie ud tj. podkreślić.

Na pewno nie jestem zaawansowanym wyjadaczem.

Jeśli chodzi o ułożenie tygodniowego planu ćwiczeń przeczytałem posty w serwisie żeby od kogoś sobie podłapać, nie znalazłem odpowiedniego. Ćwicze w domu do dyspozycji mam sztangę ławkę i 1 hantle. Więc wykonuje ćwiczenia które umożliwia mi ten sprzęt.

Pozdrawiam wyjadaczy :)
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Poczytaj o FBW Z tym sprzetem powinienes ulozyc dobry zestaw

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 242
Mam taki nowy plan czy teraz jest dobry?

Środa, Poniedziałek:

WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 15,12,10,10,8,5
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM 10,10,8,5
Wyciskanie sztangi sprzed głowy 12,10,10,8,8,5
WYCISKANIE W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM 8,5,5
MARTWY CIĄG NA PROSTYCH NOGACH 10,10,8,8
MARTWY CIĄG 8,6,6,5
PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 8,8,6

Piątek:

UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM 10,8,5
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 8,8,6,6
WYCISKANIE W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM 8,5,5
PRZYSIADY WYKROCZNE 10,10,8,8,5,5 x2

Teraz proszę o ocenę takiego planu, wybrałem ćwiczenia które najbardziej lubie wiele powtórzeń na wyciskanie sztangi na płasko i sprzed głowy te ćwiczenia nie sprawiają mi problemów, kiedy powinienem ćwiczyć mięśnie brzucha w pozostałe dni wtorek, czwartek, czy to zły pomysł?

Proszę o jakieś sugestie, opinie, ćwiczenia głównie wybierałem pod sztange bo mam do dyspozycji.
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
Są co najmniej setki gotowych planów wybierz coś z nich bo ten też nie jest zbyt dobry

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 242
Pewnie że są setki ale ja i tak nie wiem który będzie dobry bo nie mam w tym temacie doświadczenia... a co jest złego w tym poprawie i będzie gotowy.
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
Bo powiem Ci szczerze ze na początku dobrze coś wybrac gotowego a w trakcie pierwszych cykli poczytać coś o treningu i zasadach jego układania, doboru ćwiczeń itp

pozdro
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Mozesz przeciez wybrac cos z arta o FBW.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

205cm, 105kg trening od roku.... POMÓŻCIE.

electro
Polecane artykuły