SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wszystko spada...dlaczego? pomocy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 943
3 dni temu skonczylem cykl z creatine mega caps olimpa (150 kaps.) i od około 3 dni zauwazylem ze obwody ramion, klatki piersiowej, ud, znacznie sie zmniejszyly. W czasie cyklu nie pilem alkoholu, trzymalem diete, nawet od czasu cyklu zmienilem trening. Dlaczego tak sie dzieje, prosze o pomoc. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15896
A czy nadal trzymasz diete?? Po mono czsto po skonczonym cyklu schodzi woda z miesni jesli jest cos zrobione nie tak(np. jak nie trzymasz juz diety ale wiele innych czynnikow)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 935
dieta men niewazne czy na cyklu czy po-ma byc zawsze
ale nie boj sie nie jestes jedyny
my to nazywamy syndromem sezonowca:)

"To Be The Best I Can Be..."

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
dokladnie j/w
na to idzie wiele czynnikow
takich jak: lzejszy trening, dobra dieta, regeneracja, styl zycia, oraz to ile "nabrales" wody przez ten czas

organizm na mono w wielu przypadkach zachowuje sie jak gabka, a po cyklu zostaje wycisnieta

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 943
Aha rozumiem. A co mam zrobic by odzyskac stracone cm. a nawet wiecej (nie mowiac o trzymaniu diety i dobrym treningu)? Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
dieta+trening+regeneracja to wszystko co mozesz zrobic
jak nadal bedzie spadalo tzn. ze gdzies jest blad

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5577
zeby odzyskac cm ( jesli chodzi o biceps) 4 cwiczenia po 3 serie Max ciezar .. tak zeby cie rozrywalo.. i zebys sobie pomagal czasem 2 ręka...


ja tak robilem i juz mi wyje**alo rozstepy na bicepsie.~
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5577
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3160
Witam
Normalna reakcja organizmu. Biorąc kreatynę organizm zatrzymywał wodę w celu wyrównania stężenia osomotycznego. Po obniżeniu ogólnoustrojowej puli kreatyny, ilość wody się zmniejsza.
Bez paniki – tak musi być. Cięższe treningi na nic się nie zdadzą.

Pozdrawiam

Piotr Folęga
kULTURYSTYKA.PL

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 943
Pinter skoro ciezsze treningi nie to moze zaczac brac inne suple? (mam 2kg Gainer gain bolic 6000)
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
Pinter wyjasnil wszystko ladnie.


Skoro nie ciezsze treingi - to lzejsze. i to znacznie, zmniejsz objetsoc i intensywnosc, nie rob powt wymuszonych. wrzuc swoj plan treningowy.

marycha96 - i zebys sobie pomagal czasem 2 ręka... a moze ma sobie jesza sam za sobą stanac przy wyciskaniu? nie wciskaj ludziom ciemnoty...


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-05-15 17:55:51
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

złe samopoczucie po CELL PUMPIE ?!?!?!

Następny temat

Kaizen Extreme Stack- pomocy

Shoty
Polecane artykuły