SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

UWAGA ! POMOCY ! TRENING I DIETA !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
Witam wszystkich !
Dzisiaj chciałbym poruszyć mój problem.
Obecnie mam 13 lat (w lipcu 14. Od razu powiem, że chudy NIE jestem. Zawsze miałem problemy z wagą
Obecnie mam 159 cm wzrostu i 65 kg wagi. Na wf-ie zawsze biegne ostatni. Szybko się męczę. Dlatego właśnie od DZISIAJchciałbym to zmienić. Dlatego proszę WAS - specjalistów o zaproponowanie diety dla mnie odpowiedniej do wieku i treningu który pomógłby mi wyrobić formę i schudnąć. Oczywiście trening nie może zakłócać mojej edukacji ( na szczęście niedługo wakacje ) Bardzo proszę o w miarę szybką odpowiedź gdyż jestem na prawdę zdesperowany

Jestem całkowicie nowy ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13688
zacznij biegać itp ..
czyli aeroby ?

ogranic słodycze do minimum nie objadaj sie przed snem

Zmieniony przez - zabisko w dniu 2008-05-13 19:45:13
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
słodyczy prawie wogule nie jem czasami w weekend jakis batonik a kolacje mam około 20 jednak jest to zwiazane z organizacją życia
a czym mozna zastąpić słodycze

Jestem całkowicie nowy ;)

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53702 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403241
1. Na silke za wczesnie.
2. Tak jak kolega napisal aeroby
3. Sporty ogolnorozwojowe jak najbardziej wskazane
4. Ograniczyc slodycze, ale nie stosuj zadnej scislej diety
5. Mozesz zastapic np pyszna odzywka bialkowa

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5148
no weź idz se pobiegaj czy coś... a jak chcesz ćwiczyć to może coś na rzeźbe? a przede wszystkim to jak ćwiczysz to tylko małym ciężarem i dużo podniesień tak koło 12, zamiast słodyczy jedz owoce;) chce ci sie batona to o******l jabłko:D nie jedz przed snem ;] a tak ogólnie to jedz mniej a zdrowo (prawie wszystko co zielone jest zdrowe)

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje FBW 5-10-15

Następny temat

plan na mase-do oceny

electro
Polecane artykuły