SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

FBW i cos na siłe brzucha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 634 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3869
Witam panowie.

Mam pytanie trening FBW mam 4 razy w tygodniu

Poniedziałek
Wtorek
Czwartek
Piatek

chciał bym cos dac na siłe miesni brzucha jakie dni proponujecie ? I jakie cwiczenia. (sposob domowy)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
raczej 3 x w tyg. -choc można i pewnie ulozyc cos na 4 lecz bedzie za wiele kombinacji- tak aby grupy wychodziły max. 3 x.

mięsnie brzucha to mięśnie wytrzymalościowe i tak proponuje je traktować- co oczywiście nie wyklucza wzrostu także ich siły- lecz ćwiczenia normalne.
spinania, unoszenia nóg, skręty sa w tym wzgledzie naj...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 634 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3869
apokalipsa Liczyłem bardzo na twoją odpowiedz na kogos kto sie zna. Trening A,B,A,B wiec kombinacje sa tylko 2 wiec jak przypuszczasz nie za dobrze wykorzystałem potencjał tych 4 dni mysle zrobic A,B,C plus D (Łydki, przedramie oraz kaptury)

Jutro wkleje obecny plan wraz z nowym. pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 634 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3869
Trening A: pon
Klatka:
-wyciskanie sztangi ukośnie do góry 3 s
Barki:
-wyciskanie sztangi za głowy 2 s
Triceps:
-ściąganie wyciągu 2s
Nogi:
-przysiady 2s
-wyprost nóg na maszynie 2s
Plecy:
-podciąganie podchwytem 2 s
-MC 2 s
Biceps:
-uginanie ramion chwytem młotkowym 2s


Trening B: Wtorek
Klatka:
-wyciskanie sztangi leżąc płasko 3s
Barki:
-wyciskanie sztangielek siedząc 2 s
Triceps:
-wyciskanie francuskie sztangielki siedząc 2s
Nogi:
-przysiady 2s
-uginanie nóg na maszynie 2s
Plecy:
-wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 2 s
-MC 2s
Biceps:
-uginanie ramion ze sztanga 2 s


Jak widzisz tak wyglądał moj plan.

Wrocilem po 4 miesiecznej przerwie wiec rozumiesz chcialem sie troszkerozgrzac, zadowolony jestem dosc z efektow po tej przerwie. wieczorem sprobuje wrzucic obecny plan A,B,C dzis jeszcze jade według starego dniem A
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
w tym rozkładzie cztery dni to błąd, trzy to max. i optimum zarazem.
jesli chcesz 4 to trzeba zmodyfikować.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 634 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3869
Cześć. Soory Apokalipsa ze tak długo nie odpisywałem, poprostu brak czasu. Teraz Ci przedstawie cały plan.

Poniedziałek:

Klatka:
-Wyciskanie sztangi skos 3s 6,8,10

Barki:
-Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 2s 10,12

Triceps:
-Wyciąganie linki zaa głowy 2s 10,12

Plecy:
-MC 2s 10,12
-Podciąganie podchwytem 2s po max.

Nogi:
Przysiady 2s 12,15
Uginanie nog na maszynie 2s 12,15

Biceps:
Uginanie rąk sztangielkami chwytem młotkowym 2s 10-12

łydki:
-Na jednej nodze uginanie 3s 12



Wtorek:

Klatka:
-Wyciskanie sztangielek pod roznym kątek 3s 8,10,12

Barki:
-Wyciskanie sztangi zaa głowy 2s 10,12

Triceps:
-Francuz sztangielkami 2s 10-12

Plecy:
-MC 2s 10,12
-Wiosłowanie w opadzie tulowia 2s 10,12

Nogi:
-Przysiady 2s 12,15
-wypychanie nog na maszynie tyłem 3s 10,12,15

Biceps:
-Uginanie ze sztanga 2s 10-12

Kaptury:
-Wznosy z sztangielkami wzdluz tułowia 2s 16,18
-unoszenie sztangi wzdluz pleców 3s 8,10,12

Czwartek:

Klatka:
-Wyciskanie na prostej 3s 8,10,12 pod roznym kątem

Barki:
-Wyciskanie sztangielek zaa głowy 2s 10,12

Triceps:
-pompki tyłem 2s 10,12

Plecy:
-MC 2s 10,12
-zaciaganie linki za głowe 2s 10,12

Nogi:
-Przysiady 2s 12,15
-wykroki 2s 12,15

Biceps:
-Uginanie nog o kolano z sztangielkami 2s 10,12

Przedramie:
-Uginanie------------> Wszystko robie według własnego zestawu
-Nawijanie linki------> j/w

Sobota:
Kaptury
Przedramie
Łydki

Wszystkie partie według własnego zestawu.

To chyba na tyle, Piramide zastosowałem odwrotnie dla urozmaicenia a takze dla uzyskania wiekszego ciezaru na treningu.

Takze zastosowałem inne katy nachylenia ławki przy cwiczeniach na klatke by poruszyc ja całą mysle podnosic skoks o 10stopni co serje.

To chyba na tyle.
Wszelkie pytania i propozycje mile widziane, postaram sie jak najszybciej odpowiedziec na kazde pytanie.


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
przenies trening z wtorku na sobotę a z soboty na wtorek.
dodaj do niego brzuch.
zmniejsz do jednego ćw. przy kapturach.
pamiętaj także o dobrej rozgrzewce- i przynajmniej dwoch seriach rozgrzewkowych przed max. ciężarami w regresji.
reszta juz ok.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 634 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3869
Dzięki sog, wszystko zrobie tak jak zaproponowałes. CZemu myslisz ze na kaptury jedno cwiczenie przez tyle lat robiłem efekty były dobre, moze przeniesc jedno z cwiczen na inny dzien ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
bo na wszystkie grupy robisz w tym planie po jednym -więc nie widze sensu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps + Kreatyna

Następny temat

Moje Mięśni Brzuszka-fotka-CO trzeba poprawić-Pomoc-Zapraszam!

electro
Polecane artykuły