SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Triceps

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3848
Witam. Cwicze planem FBW i gdy przychodzi kolej na triceps (wyciskanie sztangi wasko) to nie robi mi to efektow, nie czyje "pompy") ale gdy wykonuje inne cw na biceps czyli zza glowy sztanga lezac to fajnie wchodzi. Znacie jkies inne cw na triceps??

Dla amatorów ważniejsza powinna być technika, aniżeli ciężar.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8431
Znamy: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp#triceps

PS. "wykonuje inne cw na biceps" o triceps Ci chodziło pewnie z pośpiechu ;p

Zmieniony przez - jacekszy0 w dniu 2008-04-30 19:28:59
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
Wąskie wyciskanie jest dobre ale nie każdy potrafi odpowiednio je wykorzystać , nie każdy czuje to ćwiczenie


Inne
Prostowanie ramion na wyciągu
pompki na poręczach
pompki w podporze tyłem
fransukie wyciskanie sztangi/hantli siedząc/leżąc

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3848
jacekszy0 tak o triceps mi chodzilo ;] no nic dzieki panowie za pomoc

Dla amatorów ważniejsza powinna być technika, aniżeli ciężar.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
A jak prowadzisz łokcie? Może tak ćwiczysz, że klatka idzie a nie tric? ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8007
Łokcie wąsko. Nawet mozesz sprobowac podchwytem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 853
ćwiczenie na tricepsa bardzo dobre i dobre efekty łatwy w użyciu.Możesz sobie dołożyć jeszcze jakiś cięzar na przuch i jechać :) pozdr.

pozdr.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 853
ćwiczenie na tricepsa Pompki w podporze tyłem bardzo dobre i dobre efekty łatwy w użyciu.Możesz sobie dołożyć jeszcze jakiś cięzar na przuch i jechać :) pozdr.

Zmieniony przez - adrian0026 w dniu 2008-05-01 14:16:38

pozdr.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - ocena :)

Następny temat

W WIEKU 16 LAt CHCE SCHUDNĄĆ I PRZYPAKOWAĆ!!!!

electro
Polecane artykuły