Witam. Cwicze planem FBW i gdy przychodzi kolej na triceps (wyciskanie sztangi wasko) to nie robi mi to efektow, nie czyje "pompy") ale gdy wykonuje inne cw na biceps czyli zza glowy sztanga lezac to fajnie wchodzi. Znacie jkies inne cw na triceps??
Dla amatorów ważniejsza powinna być technika, aniżeli ciężar.
Krzysztof Piekarz
