SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

mass xxl co o nim sądzicie

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6547

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7844
Co myślicie o tym gainerze, czy jest jakis lepszy jakosciowo gainer w jego cenie???? ja sądze ze jak na tą cene to jest jeden z najlepszych gainerow na rynku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
pinacolada to chyba vanilia z kokosem
ja nie lubilem smaku wanilii dopoki mass xxl nie sprobowalem
czekolada tez dobra
truskawki chyba tylko nie probowalem(albo nie pamietam juz jak smakuje).
najprawdopodobniej sa zmiany w skladzie - moze slodzik ?
w kazdym razie od hmm moze 2-3miesiecy massy smakuje jeszcze lepiej
solid mass z vitamin shop tez.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13975
Bardzo dobry gainer, sklad i smak ok. Kazdy chwali.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7844
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 345 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9776
dobry gainer mi kazdy smak bardzo smakowal no i pare kilo do przodu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 823 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51220
Ja miałem 3kg truskawkowego troche za słodki ale ogólnie da sie wypic. W swoim przecial cenowym nejlepszy gainer
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13975
J-78 nie wiesz do czego gainer sluzy wiec sie nie wypowaidaj.
Gainerem uzupelnia sie braki w diecie.
Idz lepiej do dzialu odzwyki, suplementy i poczytaj podwieszone tematy.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry gainer za przyzwoitą cenę
mnie smakował
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69593
Nie dobry, ale doskonały świetne uzupełnienie diety i ten smak czekoladowyPić nie umierać

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
z mlekiem obleci, z wodą nigdy w życiu, a z mlekiem to i tak trzeba dodawac wiecej jego anizeli do innych gainerów zeby był smaczny.

trec nieco sie moze poprawil przez te pare lat, ale smaki ma nadal "plastikowe" - zwlaszcza proteiny.

znam lepsze w podobnej cenie ktore zdobyly moje uznanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7844
np jaki f***master mi sie wydaje ze tylko monster mass dorównuje mass xxl z tego przedzialu cenowego, co do smaku to dla mnie czekolada nawet z woda bardzo dobra aktualnie pije i jestem zadowolony

Zmieniony przez - qkamil w dniu 2008-04-27 12:18:34
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
no ja znam tanszy ;)

zakladajac ze srednio 3kg mass xxl kosztuje ~97 zł to mam cos niemalze 30zl taniej, ma nieco mniej bialka- ale to wyrownuje 1 plaska łyzka proteiny 80%

acha i to ta sama firma co robi trec

Zmieniony przez - f***master w dniu 2008-04-27 12:22:12
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

MEGA KONKURS - 12 SZTUK NITROBOLON'U ENERGIZER DO WYGRANIA!

Następny temat

Jaka kreatyna bedize najlepsza ??

electro
Polecane artykuły