SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mass xxl co o nim sądzicie

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
Co myślicie o tym gainerze, czy jest jakis lepszy jakosciowo gainer w jego cenie???? ja sądze ze jak na tą cene to jest jeden z najlepszych gainerow na rynku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
pinacolada to chyba vanilia z kokosem
ja nie lubilem smaku wanilii dopoki mass xxl nie sprobowalem
czekolada tez dobra
truskawki chyba tylko nie probowalem(albo nie pamietam juz jak smakuje).
najprawdopodobniej sa zmiany w skladzie - moze slodzik ?
w kazdym razie od hmm moze 2-3miesiecy massy smakuje jeszcze lepiej
solid mass z vitamin shop tez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Bardzo dobry gainer, sklad i smak ok. Kazdy chwali.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 345 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9741
dobry gainer mi kazdy smak bardzo smakowal no i pare kilo do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 823 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50683
Ja miałem 3kg truskawkowego troche za słodki ale ogólnie da sie wypic. W swoim przecial cenowym nejlepszy gainer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
J-78 nie wiesz do czego gainer sluzy wiec sie nie wypowaidaj.
Gainerem uzupelnia sie braki w diecie.
Idz lepiej do dzialu odzwyki, suplementy i poczytaj podwieszone tematy.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry gainer za przyzwoitą cenę
mnie smakował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Nie dobry, ale doskonały świetne uzupełnienie diety i ten smak czekoladowyPić nie umierać

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
z mlekiem obleci, z wodą nigdy w życiu, a z mlekiem to i tak trzeba dodawac wiecej jego anizeli do innych gainerów zeby był smaczny.

trec nieco sie moze poprawil przez te pare lat, ale smaki ma nadal "plastikowe" - zwlaszcza proteiny.

znam lepsze w podobnej cenie ktore zdobyly moje uznanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
np jaki f***master mi sie wydaje ze tylko monster mass dorównuje mass xxl z tego przedzialu cenowego, co do smaku to dla mnie czekolada nawet z woda bardzo dobra aktualnie pije i jestem zadowolony

Zmieniony przez - qkamil w dniu 2008-04-27 12:18:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no ja znam tanszy ;)

zakladajac ze srednio 3kg mass xxl kosztuje ~97 zł to mam cos niemalze 30zl taniej, ma nieco mniej bialka- ale to wyrownuje 1 plaska łyzka proteiny 80%

acha i to ta sama firma co robi trec

Zmieniony przez - f***master w dniu 2008-04-27 12:22:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MEGA KONKURS - 12 SZTUK NITROBOLON'U ENERGIZER DO WYGRANIA!

Następny temat

Jaka kreatyna bedize najlepsza ??

WHEY premium