SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wyciskanie,początki treningu.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1027 Wiek 7 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38529
ćwicze od tygodnia i zawsze z kumplem na koniec treningu wyciskamy ile damy rade tak dla zabawy. na pierwszym treningu dałem rade ledwo 18kg a teraz na nastepnym treningu ( wtorek-czwartek) 55 kg. czy jest w tym cos dziwnego ze tak mi skoczyło?
Ps:nieśmiejcie sie bo pewnie dla was 55 to nic;p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787450
Az taki skok to dziwne

Ale możliwe

Ps dajcie spokój z tym wyciskaniem

pozdro
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
yyyyyyyyy 18 kg na początku to chyba zart

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1027 Wiek 7 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38529
napisze za miesiac ile dam rady :p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8431
ja bym to zrozumiał tak, że to zależy jak bardzo dałeś sobie w kość na treningu... zresztą rzeczywiście bezsensu na koniec takie "zabawy" xD
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1027 Wiek 7 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38529
wiem, na początku sprawdzaliśmy to i jak robic , takie zapoznanie a teraz juz normalny trening na pojedyncze mięśnie jakies ;P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5879
dokładnie

nie ma sensu wyciskac po treningu

pozatym nie chce mi sie wierzyc ze z 18 na 55 kg wzioles ( co to jest 18 kg ?! tyle to mozna miec na poczatku na serie!)

wycsikaj raz w tygodniu przed treningiem ale nie przed klatka

pzdr

Podsumowujac podsumowanie tego podsumowania moge podsumowac ze nic z tego nie podsumuje ; D

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1027 Wiek 7 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38529
dokładnie pierwszy tydzien to zapoznanie a teraz plan jest,dietka tez w miare i sie ćwiczy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS Waskot

Następny temat

plan

electro
Polecane artykuły