Szacuny
34
Napisanych postów
1027
Wiek
7 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
38529
ćwicze od tygodnia i zawsze z kumplem na koniec treningu wyciskamy ile damy rade tak dla zabawy. na pierwszym treningu dałem rade ledwo 18kg a teraz na nastepnym treningu ( wtorek-czwartek) 55 kg. czy jest w tym cos dziwnego ze tak mi skoczyło?
Ps:nieśmiejcie sie bo pewnie dla was 55 to nic;p