bakandosik irytujesz mnie swoim podejsciem...
nie zrobilem ci nic a sie mnie czepiasz, daj mi spokoj ok?
Dlaczego? Dlatego ze miesnie nie poddawane nigdy konkretnym obciazenia takim jak
trening silowy, sa bardzo podatne na wzrost pod wplywem nowych bodzcow jakim jest trening
Dlatego na poczatku zawsze najlepiej "wchodzi" a w polaczeniu z dieta te efekty beda bardzo dobre jak dla poczatkujacego.
Kreatyna rowniez daje dobre efekty (wiadomo pierwszy cykl zawsze super klepie) ale odpowiedz mi po co inwestowac w kreatyne skoro mozna to samo osiagnac samym treningiem i dieta?
Kreatyne lepiej zostawic na zastoj ktory kazdemu sie przydarza po jakims czasie
I po kolejne jak myslisz jaka technike ma ktos kto ma staz poltora roku? slaba... czyli efekty jakie zdobedzie po tej kreatynie gdy wezmie beda slabe ze wzgeldu na slaba jakos wykonywanych cwiczen
Pozatym dla mnie to glupota dawac na poczatku od razu kreatyne
Znajdzie sie pewnie i 100 osob ktore maja inne opinie nie watpie, a to tylko moja opinia... no moze nie tylko
pozdrawiam