SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Problem z nogami

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Przed treningiem rozciąganie dynamiczne- wymachy, kopnięcia, przechodzenie nisko z nogi na nogę, wykroki.

Po treningu rozciąganie statyczne
- dociąganie zgiętej nogi do klatki/do pośladków, dotykanie dłońmi ziemi, delikatne szpagaty.

POZDRO
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 553
Dzięki za takie zainteresowanie moim tematem :) Robie prawie wszystkie ćwiczenia które mi doradzacie, ale widocznie robie to za rzadko. A jak sie tak zastanowiłem to np. jak robie przysiady przy suwnicy - schodze niziutko tak jak trzeba, więc może to rzeczywiście sprawa równowagi. Jak mógłbym nad tym popracować? Co do rozciągania to może zrobie tak: codziennie rano po przebudzeniu streching na średnim poziomie, dobre rozciągnięcie całego ciała, najdokładniej nóg, do tego kilka wymachów na różne sposoby. Przed treningiem dynamiczne wymachy i średnie rozciągnięcie , po treningu intensywne rozciąganie. Co o tym myślicie nie będzie za dużo tego rozciągania ? Bo nie mam pojęcia czy zbyt częste rozciąganie( lecz rozważne, bez szarpań na siłe) może doprowadzić to jakiś kontuzji itd.

Nickelback - Hero :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14576
Wydaje mi się, że wystarczy tak jak rozpisał Czawaj. Jak Ci bedzie mało, to dorzuć lekko z rana.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1233
Rozciągania nigdy nie jest za dużo, jeżeli robisz to z głową, sam musisz wyczuc granice do ktorej mozesz dojsc rozciagając sie, aby nie naderwac lub zerwac mieśnia a takie rzeczy przy intensywnym rozciaganiu sie zdarzają wiec uważaj. Pamietaj że rozciąganie to przyjemnosc i relaks, wiec nie ma tutaj takich ograniczen jak przy treningu siłowym [ regeneracja itp.]Jedyne czego nie polecam to rozciąganie z samego rana, mięśnie są jeszcze 'zastygłe' i musza miec czas zeby dojsc do siebie, polecam rozciagac sie pod wieczór. Osobiście rozciągałem sie bardzo intensywnie około godziny co drugi dzień, taki sysytem tez polecam, pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 553
Więc zrobię tak: codziennie wieczorem lekkie rozciąganie jakieś 20 minut i w dni treningowe według planu jaki poradził Czawaj :) Mam nadzieję że po jakimś czasie, będę schodził niżej na przysiadach. Dzieki i pozdro :)

Nickelback - Hero :)

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
nie umiesz zrobic przysiadu ? bez obciązenia poprostu ...

nie możesz kucać (bo to dolna faza pelnych przysiadów) do idz do lekarza

Zmieniony przez - f***master w dniu 2008-03-23 18:14:54
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 553
Robie przysiady, ale nie moge zejść bardzo nisko nawet bez obciążenia. A kucać moge, ale tylko przy oderwaniu pięt od podłogi.

Nickelback - Hero :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 553
Powinienem iść z tym do lekarza?

Nickelback - Hero :)

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
jak nie mozesz kucnac bez oderwania pięt ??

stopy na szerokosc barkow -nieco szerzej, skierowane nieco na zewnątrz, tulow nieco do przodu pochylony - nie da sie ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 553
do końca nie da rady , trace już równowage

Nickelback - Hero :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podciąganie (podchwyt)

Następny temat

Plan treningowy - Masa

electro
Polecane artykuły