SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

WYTRZYMAŁOŚC i KONDYCJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 327
cześć! mam taka mała aczkolwiek dla mnie ważna prośbę mianowicie jakie suplementy zastosować żeby poprawić wytrzymałość czyli mieć lepszą kondycje...Chodzi o to ze potrzebuje sie przygotować do biegu na 1000m. Obecnie ćwiczę na siłowni 4 razy w tygodniu a także biegam narazie nie duże dystanse bo ok 3 km ale ciągle zwiększam... Fundusze mam dość wysokie na ten cel dlatego nie chce wydać kasy na próżno wiec zwracam sie do was bo na pewno świetnie sie orientujecie w tym całym motłochu związanego z działaniem i jakością.Jeśli możecie to pomożcie. pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6300
Mysłę że bcaa zdałoby egzamin. Biorąc je okołotreningowo napewno poprawiłaby się wytrzymałość

Nic nie muszę! Mogę wszystko!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13975
Jaki masz staz? Masz diete?

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 327
Niestety nie prowadzę diety z braku czasu.... staż na siłowni mam z 1 rok a biegam od niedawna ale systematycznie... Czytałem o BCAA i ponoć najlepiej do tego jeszcze TAURNE z DEXTEROZOM czy to prawda ? Da to zamierzone efekty?

Zmieniony przez - djdomix w dniu 2008-03-15 09:13:57
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40578
"nie prowadze diety z powodu braku czasu" najgorsza wymówka a czym masz ten czas zajęty ?, myslisz ze ja mam full czasu, ale jakos sobie radze wiec to zaden argument. Nie mozliwe ze co 2-3 gdziny nie masz czasu 10-15 min.

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bez diety żadne suple nie pomogą
z supli: jabłczan kreatyny, ew. jakiś stak kreatynowy (Green Magnitude, Xpand, Xtreme Stack)
bcaa
uzupełniać płyny (znakomicie nadaje się do tego Ironade Hydramins z PVL, wydatek 30 pln za 204 g, a porcji potreningowych 60!)
witaminy
zma/mzb na noc
taurynę olej
a dextro bezwględnie olej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 327
Chodzi mi o to ze napewno nie prowadzę diety takiej całkowicie 100% wiadomo ze śniadanka itp sie staram jeść w miarę pożywne obiady także bogate w białko i węglowodany ale nie zawsze sie da bo nie mam możliwość wiec zazwyczaj mam tylko 2 posiłki dziennie dlatego uzupełniam to jogurtami i tym podobnymi rzeczami....

Zmieniony przez - djdomix w dniu 2008-03-15 11:24:05
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
przy wytrzymalosci i kondycji rola diety jest juz mniejsza imo
to nie kulturystyka.

opieraj suplementacje o produkty z kreatyna, aakg.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 327
hmm wystarczy takie coś?
- OLIMP DextroJUICE
- TREC cm3
- TREC BCAA Anabolic System
- TREC ARGININA
- PVL Ironade Hydramins
czy może inne firmy? Bo trec to chyba cienki..

Zmieniony przez - djdomix w dniu 2008-03-15 22:40:39
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
nie uwazam ze trec jest cienki. czego sie spodziewasz po dextro?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 327
No z tego co wyczytałem dextro dostarcza glukoze , i ma w sobie taurne a przy połączeniu z jabłacznem szybciej go transportuje.. ponoć samo dextro właśnie pomaga zwiększać wytrzymałość tyle wiem.. może sie mylę i lepiej wziąć samo CARBO ?? hmm??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna + 17 testo-methox

Następny temat

redukcja - laczenie wspomagaczy

electro
Polecane artykuły