SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA- siła,kondycja,wytrzymałość [ Proszę o pomoc Ekspertów ]

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1329
Witam.
A więc zacznę od tego że trenowałem boks ale musiałem się przeprowadzić i wo gule [więcej info tutaj https://www.sfd.pl/Boks_i_dalsza_kontynuacja-t574940.html ] udało mi się znaleźć Sekcje MMA treningi dwa razy w tygodniu ale mój problem jest taki że mam tam trudny dojazd i treningi bym miał raz w tygodniu ale starał bym się jak najbardziej jeździć tak aby mieć te dwa w tygodniu i do was pytanko czy 1-2 treningi w tygodniu MMA to za mało i czy nie warto chodzić raz w tygodniu bo niczego dobrego się nie nauczę ????

Druga sprawa to chodziłem na boks jako tako dobrą stójkę mam ale problem mam z wysokimi kopnięciami jestem chyba za mało rozciągnięty polecicie mi jakieś dobre ćwiczenia na rozciąganie

no i trzecia ostatnia sprawa , a więc widziałem sporo ćwiczeń dal fighterów tu na forum ale głównie zauważyłem że są one typowo na mięśnie pleców,barków i nóg wiem że to są ważne mięśnie dal fighterów ale chciałbym też mięć trochę większą rękę żeby nie odbiegała od innych mięśni [żeby to jakoś wyglądało], chciałbym też trochę przy masować bo jestem wysoki 192 cm a warze tylko 82 kg [a jak wiadomo czym większy ciężar ciała tym lepszy cios KO]i tak więc pomożecie mi ułożyć dobry plan dla fightera optymalny do mnie

Mój sprzęt to sztanga łamana , dwie małe hantle i obciążenie które mogę zakładać na hantle jak i na sztangę to 70 kg

Mój priorytet w MMA to Stójka

Staż na siłowni to jakieś 2 lata z przerwami planem FBW

Dieta raczej słaba staram się jeść dużo ryżów,kasz,ryb,mięsa,owoców,warzyw,twarogi,makarony,jajka i nie jem słodyczy ani słodkich napoi

Jak wyżej pisałem
Wzrost - 193
Waga - 82
Trenowałem boks
Supli nie biorę
No i chciałbym mieć 3 treningi siłowe w tygodniu a treningi MMA są we Wtorki i Soboty problem będę miał z chodzeniem w Wtorki

To chyba wszystko mam nadzieje że ktoś mi pomoże

Zmieniony przez - walmord w dniu 2010-03-29 12:18:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1329
Pomoże mi ktoś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konferencja KSW na żywo!

Następny temat

Konferencja KSW na żywo - ogłosza przeciwnika dla Pudziana

WHEY premium