Mianowicie chodzi mi czy mam jakos połaczyć te stacki Kaizena, czy najpierw jeden puzniej drogi, nie wiem może mi ktoś doradzi, prosze o pomoc w rozpisaniu tego sensownie...
Pozdro Dawid
Zmieniony przez - DaWKiL_18 w dniu 2008-03-13 21:48:41
Pozdro Dawid
Zmieniony przez - DaWKiL_18 w dniu 2008-03-13 21:48:41
Krzysztof Piekarz
