3 miesiace temu zakonczyłem redukcje. Zrzuciłem 35 kg w 8 miechów. Niestety proporcje ciała zostały takie same. A przede wszytskim pieprzona oponka na brzuchu, Nie moge sie juz dłuzej odchudzac bo znikne a nawet gdyby to wydaje mi sie ze ona i tak by została.Jak mam sie je pozbyc ?
Zaburza mi proporcje sylwetki a poki co siłka na mase nie wchodzi w gre. Da sie tego jakos pozbyć , czy nie , bo jestem juz podłamany...
prosze o pomoc...
Zaburza mi proporcje sylwetki a poki co siłka na mase nie wchodzi w gre. Da sie tego jakos pozbyć , czy nie , bo jestem juz podłamany...
prosze o pomoc...
Krzysztof Piekarz
od tego co poniżej trzeba było zacząć; musisz utrzymać 