SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY :( MAM PROBLEM

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam klopot moja dziewczyna ma straszne kompleksy i zaczela "cos" brac za nic w swiecie nie chce powiedziec co to mowi ze bedzie jesc ale bedzie chudnac ze kupuje to w aptece bez recepty i ze to przyspiesza przemiane materii tyle mi sie udalo wyciagnac :( prosze was ludzie pomozcie mi jesli wiecie o co chodzi :((((((((( i napiszcie jakie sa skutki, i wogole co mam zrobic ???? :(((((((( PROSZE

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 149
Cóż żeby ją oderwać musisz chyba jej podać pewny sposób w któy uwierzy.Polecamgłodówke lub diete niskowęglowodanową.

http://szczesliwastrona.rew.pl/forum/index.php

www.dobradieta.pl

nie wiem czy tak można ale zaryzykuje ostrzeżenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
sorry ale w tym dziale ni ema jasnowidzów

Jesli to jest bez recepty to pewnie jakieś cud tabletki rekalmowane w pani domu itp...a na 80% nie dające nic heeheheh

Dopuki nie powiesz co bierze Twoja panna my Ci nie możemy pomóc!

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB ,główny garkotłuk działu Odżywianie ,wielki elektronik działu Muzyka, film i książka

"Basketball,golf,football they take one ball ...No Holds Barred takes two "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
IMHO pewnie sobie tussipect kupuje, ale o tym juz gadaliśmy na gg, bo to pewnie Tyhttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img] Naprawdę-weź ją trzepnij po głowie, powiedz kilka razy, że jest piękna, a potem pomóż jej ułożyć rozsądną dietę jesli faktycznie ma z czego chudnąć. I przede wszystkim wytłumacz jej, że chudnąc szybko i z jakimiś "cudownymi" środkami po pierwsze może sobie zrujnować zdrowie, po drugie wcale nie będzie ładniejsza, bo przy szybkim odchudzaniu popsuje się jej cera, nie schudnie najprawdopodoniej tam gdzie będzie chciała, ale wszystko spadnie jej głównie z górnych partii ciała(tak jest u dziewczyn przy "super" dietach) , a to co straci błyskawicznie wróci jej i to prawdopodobnie z nawiązką. Niech sobie poczyta trochę postów na SFD to może ją cos tknie Naprawdę-weź ją trzepnij po głowie, powiedz kilka razy, że jest piękna, a potem pomóż jej ułożyć rozsądną dietę jesli faktycznie ma z czego chudnąć. I przede wszystkim wytłumacz jej, że chudnąc szybko i z jakimiś "cudownymi" środkami po pierwsze może sobie zrujnować zdrowie, po drugie wcale nie będzie ładniejsza, bo przy szybkim odchudzaniu popsuje się jej cera, nie schudnie najprawdopodoniej tam gdzie będzie chciała, ale wszystko spadnie jej głównie z górnych partii ciała(tak jest u dziewczyn przy "super" dietach) , a to co straci błyskawicznie wróci jej i to prawdopodobnie z nawiązką. Niech sobie poczyta trochę postów na SFD to może ją cos tknie Naprawdę-weź ją trzepnij po głowie, powiedz kilka razy, że jest piękna, a potem pomóż jej ułożyć rozsądną dietę jesli faktycznie ma z czego chudnąć. I przede wszystkim wytłumacz jej, że chudnąc szybko i z jakimiś "cudownymi" środkami po pierwsze może sobie zrujnować zdrowie, po drugie wcale nie będzie ładniejsza, bo przy szybkim odchudzaniu popsuje się jej cera, nie schudnie najprawdopodoniej tam gdzie będzie chciała, ale wszystko spadnie jej głównie z górnych partii ciała(tak jest u dziewczyn przy "super" dietach) , a to co straci błyskawicznie wróci jej i to prawdopodobnie z nawiązką. Niech sobie poczyta trochę postów na SFD to może ją cos tknie[img]../../buziaki/1.gif" alt="" />

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i pomyslcie rzecz jasna też o jakimś treningu

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Kobiety...


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smoczek a moze zaproponujesz jakies rozwiazania ale tak dokladniej ? :(( jesli tylko bedziesz miala czas, no albo ktos inny kto sie na tym zna

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak tylko wrócę z uczelni
tymczasem radzę Ci przeczytaj sobie ten post-może Ci się trochę coś wyklaruje : https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58409 


Zmieniony przez - smoczek w dniu 2003-01-07 06:28:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
link nie dziala :((((( niewiem czemu ?

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
mi działa ???

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB ,główny garkotłuk działu Odżywianie ,wielki elektronik działu Muzyka, film i książka

"Basketball,golf,football they take one ball ...No Holds Barred takes two "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm, to wklejam jeszcze razTo jest ten post"zerknijcie na ta dietkę", czy jakos tak, autorstwa Anozy. Własnie dorzuciłam tam rozpiskę na 1000 kcal na jeden dzień-popatrz, pokaż dziewczynie i niech ułozy sobie jadłospis na tej zasadzie z uwzględnieniem wszystkich wcześniejszych wskazówek.
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58409 Hmm, i niedyskretnie spytam-jakiej natury problem ma z sylwetką? tzn chodzi mi o to, czy faktycznie jest ogólnie "pulchna", czy jest niezadowolona z konkrentych partii ciała? Bo jesli tak, to bardziej powinna nastawiać się na ćwiczenia, a nie na dietę, bo na diecie, schudnie nie tylko tam gdzie chce

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytaj o co kcesz to ja Cie dzieki wielkie za wszystko co mi przekazujesz, nie jest pulchna, jest naprawde zgrabna ale ona wiesz swoje :((((

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciaganie - gimnastyka

Następny temat

Uda

WHEY premium