SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kasza manna- POMOCY!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4350
Ugotowalem sobie kasze manne z dwoch litrow mleka... Zrobil mi sie praktycznie kit... Szkoda mi wywalac bo mleko kupilem za swoje pieniadze... Z kakaem tym razem mi nie smakuje. Blagam was! Doradzcie mi co moge z nia zrobic (jakies sposoby przyrzadzania) Tylko szybko, bo ta manna nie bedzie wiecznie lezec.

"W zyciu trzeba dochodzic do celu po najmniejszej linii oporu"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 646
Obawiam się, że już nic z tym nie zrobisz. chyba, że jeszcze przed skończeniem gotowania dolałbyś mleko.. jeśli chcesz, to spróbuj podgrzać to na malusim gazie cały czas mieszając i dolej mleko.. może się uda :)
nio i smacznego życzę :)
A jeśli chodzi o kaszę manną, to ja ją osobiście też dość często jadam, bo uwielbiam. Tylko ja to robię tak: zetrę na dużej tarce dwa jabłka, do tego na mniejszej tarce ze dwie marchewki i dodaje do tego biały ser podziobany widelcem.. mówię Ci, pychotka :)

Scarpi

Scarpi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4350
Zrobilem podobnie z budyniem jak mi nie wyszedl i udalo sie, ale ta kasza lezy juz pare godz. Mimo to, masz soga.

"W zyciu trzeba dochodzic do celu po najmniejszej linii oporu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ja tam bym to pierdyknal do kibla.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4350
Zrobilem tak rano, poniewaz mimo iz zjadlem tego ochydztwa juz 2 talerze, to w garnku zostalo gdzies 4 razy tyle. Jestem twardy jak moje muskuly, ale kazdy kiedys przegrywa.

"W zyciu trzeba dochodzic do celu po najmniejszej linii oporu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
hehehhe gratulacje

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4899
Co do gotowania kaszy manny ( czyli tzw. grysiku ) który sam jem co rano :) To wygląda to w ten sposób - proporcje do zupy mlecznej : 0,5 litra mleka na 3 płaskie łyzki stołowe kaszy manny!! Teraz najwazniejsze !! Z tego 0,1 l mleka mieszasz dokładnie z kaszą ( tak aby było bez grud ) a pozstałe 0,4 litra mleka doprowadzasz do zagotowania! Gdy mleko zagotuje się, dodaj rozpuszczoną mane i wszytsko razem gotuj ( mieszkając ciągle :) ) jeszce przez ok 3 min. To wszytsko !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koktajl bialkowy..!!!

Następny temat

mleko w proszku

WHEY premium