SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jabłczan kreatyny...?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1892
Mój staż na siłowni wynosi około 5 miesięcy, wcześniej trenowałem 2 lata lekkoatletykę, w sportach bardziej siłowych :) Moje pytanie brzmi następująco: czy mogę kupić sobie jabłczan kreatyny jako dodatek do diety ? Chciałbym sie wzmocnic nieco przed sezonem siłowo, bo szybkościowo leże. Jeżeli chodzi o przyrostu to mam ale małe, po 5 miesiącach ćwiczeń biceps z 33cm nie ruszy nic do przodu ;/ jedynie w klatce widze niewielka różnicę. Kiedyś jak trenowałem w klubie zawsze z 2-3x w tygodniu miałem ćwiczenia siłowe, typu wycisk czy rwania...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 46 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42384
mozesz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
no to w sumie spory masz staz liczac LA...ale lepiej zaczac od mono...tcm jesli nie chcesz zlapac zbyt wiele masy NA RAZ...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
przyrosty masz małe, bo najwyraźniej dieta/trening/regeneracja szwankuje (pochyl się nad tym)

ja jednak byłbym za jabłczanem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79786
rowniez uwazam ze jablczan bedzie lepszy w tym wypadku. Nie wiem czemu na tym forum panuje taki stereotyp ze mono musi byc pierwsze?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10612
jabłczan jak najbardziej TCM =]]]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
tez nie wiem co to za stereotyp ale lepiej najpierw jablczan mysle ze lepiej jest
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1892
Diete mam ułożoną i się jej trzymam, chociaż może wybrałem zły typ budowy :/ ten jabłczan może byc ? http://allegro.pl/item318573297_silny_jablczan_kreatyny_trec_125omg_36okap_cm3.html 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
bo mono jest dwa razy tansze, i jak teraz z***ie trening/diete czy cos jeszcze to nie bedzie tak szkoda kasy jakby mial wydac na TCM, tylko dlatego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1892
sory ale nie jestem w temacie :] co to jest te mono ?? :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17392
monohydrat kreatyny.

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mozna laczyc tse?

Następny temat

m-stak+cell-pump+massacra

electro
Polecane artykuły