Witam,
co myslicie o tym treningu masowo-silowym ?
Nóg nie robie mam kontuzje kolana, dopiero zaczne robic za ok 6tyg ale to juz bedzie zmiana calego planu.
Poniedziałek
Klatka 4 serie po 8 - 12 powtórzeń
1) Wyciskanie sztangi na ławce poziomej
2) Wyciskanie na skosnej w doł
3) Rozpiętki na ławce poziomej
Biceps 4 serie po 8 - 12 powtórzeń
1) Uginanie ramion ze sztangą stojąc
2) Uginanie ramion ze sztangielkami (supinacja)
3) Uginanie ramion ze sztangielkami chwytem młotkowym siedząc
Środa
Triceps 4 serie po 8 - 12 powtórzeń
1) Prostowanie ramienia ze sztangielką w oparciu o ławeczkę
2) Francuskie wyciskanie sztangi leżąc
Grzbiet 4 serie po 8 - 12 powtórzeń
1) PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE siedzac(WIOSŁOWANIE)
3) WZNOSY BARKÓW "SZRUGSY"
Piątek
Przedramiona 4 serie aż do palenia mięśni
1) Uginanie ramion ze sztangą nachwytem
2) Uginanie nadgarstków ze sztangą podchwytem
3) Uginanie nadgarstków ze sztangą nachwytem
Barki 4 serie po 8 - 12 powtórzeń
1) Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
2) Unoszenie barków ze sztangą
3) Wyciskanie sztangielek nad głowę siedząc
co myslicie o tym treningu masowo-silowym ?
Nóg nie robie mam kontuzje kolana, dopiero zaczne robic za ok 6tyg ale to juz bedzie zmiana calego planu.
Poniedziałek
Klatka 4 serie po 8 - 12 powtórzeń
1) Wyciskanie sztangi na ławce poziomej
2) Wyciskanie na skosnej w doł
3) Rozpiętki na ławce poziomej
Biceps 4 serie po 8 - 12 powtórzeń
1) Uginanie ramion ze sztangą stojąc
2) Uginanie ramion ze sztangielkami (supinacja)
3) Uginanie ramion ze sztangielkami chwytem młotkowym siedząc
Środa
Triceps 4 serie po 8 - 12 powtórzeń
1) Prostowanie ramienia ze sztangielką w oparciu o ławeczkę
2) Francuskie wyciskanie sztangi leżąc
Grzbiet 4 serie po 8 - 12 powtórzeń
1) PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE siedzac(WIOSŁOWANIE)
3) WZNOSY BARKÓW "SZRUGSY"
Piątek
Przedramiona 4 serie aż do palenia mięśni
1) Uginanie ramion ze sztangą nachwytem
2) Uginanie nadgarstków ze sztangą podchwytem
3) Uginanie nadgarstków ze sztangą nachwytem
Barki 4 serie po 8 - 12 powtórzeń
1) Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
2) Unoszenie barków ze sztangą
3) Wyciskanie sztangielek nad głowę siedząc
Krzysztof Piekarz
to na prostowniki rób "dzień dobry" tylko mały ciezar zebys nie fiknął do przodu