Otóż wymyśliłem sobie, ze wypadało by poprawić swój wygląd :) tylko ze w tych sprawach sie zbytnio nie orientuje. Teraz mam w miarę sporo czasu bo jak wiadomo zima. A wiec miałbym małą prośbę do was, czy ktoś by mógł mi ułożyć rozpiskę nastawioną głównie na zdobycie trochę masy :) obecnie mam 178cm, 70kg i 19lat. Jak jest pogoda dużo śmigam na rowerze głownie Street wiec rowerek swoje wazy. Obecnie do dyspozycji w domu mam ławeczkę, sztangę, jakieś hantle ostatecznie dało by sie wykombinować no i drążek. Dało by rade coś wykombinować ?
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
