SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST-czy dobry wybor??

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 597
otóż ćwiczę już od 4-5 miesięcy z kolegami na domowej siłowni i problem polega na tym,ze zdecydowałem sie na HST a najdłużsi stażem traktują to nieco jak herezje. <Ćwiczą tylko splitem,chociaż nawet nie wiedza ze to sie tak nazywa>. Chciałem sprobować hst ale oni uparcie twierdza ze nie daje on efektów w zakresie przyrostu masy i siły i to jakieś glupoty. Co wy o tym myślicie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Najlepszy wybor !!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 353
Myślę, że powinieneś po prostu spróbować hst, wierz mi nie będziesz żałował

Zmieniony przez - _Mortis_ w dniu 2008-01-24 00:20:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
najdłużsi stażem nie znaczy lepsi. nie kazdy traktuje silowni na tyle powaznie zeby czytać o niej,lgnąć do wiedzy, nowosci. badz od nich lepszy o doświadczenie z hst. wyrobisz sobe swoje zdanie.
jesli chodzi o treningi to jestem zdania ze kazdy powienien wyprubowac kazda metodologie na sobie, nic nas to nie kosztuje, a jakze duzo korzysci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 894
kiedy zaczalem cwiczyc hst stalem sie obiektem drwin i docinkow na silce. teraz jestem po 4 hst. i teraz ja smieje sie ze splitowcow ze ich wymiary nieznacznie poszly w gore gdy ja przybralem 15 kg suchej masy miesniowej. a zdobywanie masy przychodzilo mi cholernie ciezko trenujac dzielony. pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5107
Moga negowac zasady HST, ale nie da sie negowac wagi cwiczen podstawowych, na ktorych powinienes ten trening oprzec. Sprobuj, nie zaszkodzi. Jesli skrytykuja Cie za to, ze robisz ciagi czy siady, to juz bedziesz wiedzial jak traktowac ich zdanie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4148
Ze swojego doświadczenia powiem ci tak: za każdym razem jak zmieniałem trening ze zwykłego na HST, po HST były wyniki. HST lubię szczególnie jeśli wracam po jakiejś dłuższej przerwie na siłownię. Właśnie teraz w czasie wakacji miałem 4 miesiące przerwy, wróciłem na siłownię i była bida z nędzą. Robiłem miesiąc trening zwykły, efekty marne. Stwierdziłem nie ma co wracamy do wypróbowanych sposobów, zrobiłem HST i od razu poszła siła i masa, a nawet nie stosowałem suplementacji. Teraz robię drugi z rzędu cykl HST (oczywiście po zalecanej przerwie) i już widzę że efekty będą, może nie tak spektakularne, ale na pewno będą. A co do znajomych co się śmieją, to odpowiedz sobie na pytanie, ćwiczysz dla nich czy dla siebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 597
Hmm , w takim razie , który z planów podanych w tym dziale jest możliwie najlepszy i najbardziej uniwersalny<prosiłbym o link albo o nowy plan> Dane o mnie macie w profilu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 597
Nogi:
Przysiady ze sztanga/lub martwy ciag 2x15
Wspięcie na palcach 2x15

Klatka:
Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej/na przemian ze skosem 2x15

Plecy:

Podciąganie sztangi w opadzie (wiosłowanie) 2x15
wioslowanie sztanga jednostronnie obciazona ("T") stojac w pochyle 1x15

barki:
Wyciskanie sztangi sprzed głowy 2x15


Biceps:
Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem 2x15


Triceps:
Wyciskanie francuskie sztangi w siadzie 2x15


Moze byc??
ps. maksy wymierzone i dzisiaj juz 10 dni przerwy takiej troche przymusowej
ps2. Moze byc taki rozklad kolejnosci poszczegolnych partii: nogi->klatka->plecy->barki->bic->tric??

Z gory dzieki za odpowiedz


Zmieniony przez - wreckin w dniu 2008-02-10 09:49:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 597
Odpowie ktos chcialbym juz znow cwiczyc i zaczac ten plan od tego poniedzialku. Bede wdzieczny za wypowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6418
myślę, że jedno wiosłowanie możesz spokojnie wyrzucić, a reszta całkiem spoko, a i na biceps i triceps dałbym po jednej serii, bo raczej już nie będziesz miał siły na dwie ;)

pzdr.


Zmieniony przez - figo- w dniu 2008-02-10 21:05:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący, trening na mase

Następny temat

sztanga, łamana czy prosta?

WHEY premium