hej mam pytanie bo znalazlem ostatnio gdzies posta ze skaczac na skakance mozna tez schudnac. Wiec tak po 1 moge to wykonywac bez skakanki ;p po 2 ile seri po ile podskoków. A tak z ciekawosci jeszcze zapytam moze mozna to zrobic na zasadzie hit bo mialem bigac ale bieznia jest ostatnio nie za bardzo :( no i troche mi sie nie chce
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Schudnąć możesz przez deficyt kaloryczny, ćwiczeniami aerobowymi możesz zwiększyć współczynnik aktywności fizycznej, a co za tym idzie zwiększyć zapotrzebowanie na kalorie.
Więc oprócz ćwiczeń polecam zbilansowaną dietę redukcyjną.
Więc oprócz ćwiczeń polecam zbilansowaną dietę redukcyjną.

...
Mozesz jeszcze skakac tak jakbys mial skakanke w rekach, doslownie identycznie, ale nie majac tej skakanki
Kwestia wyobrazni, a do tego plus taki ze sie nigdy nie zaplatasz
A tak na serio to wystarczy dobra o lekko ujemnym bilansie i zwykly trening czy aeroby 2-3x w tygodniu i bedzie dobrze. Co do aerobow to rowerek, bieganie, skakanka, basen itp. Wybor jest spory.
Zmieniony przez - _Grizzly_ w dniu 2008-01-16 17:17:47
Kwestia wyobrazni, a do tego plus taki ze sie nigdy nie zaplatasz
A tak na serio to wystarczy dobra o lekko ujemnym bilansie i zwykly trening czy aeroby 2-3x w tygodniu i bedzie dobrze. Co do aerobow to rowerek, bieganie, skakanka, basen itp. Wybor jest spory.
Zmieniony przez - _Grizzly_ w dniu 2008-01-16 17:17:47
...
jesli uda ci sie podniesc tętno to tych srednio 130 uderzen/min skacz sobie. ale nie lepiej juz powchodzic po schodach? tam nawet da sie spokojnie zrobic met. HIIT
...
no ludzie a co bez skakanki to skakac nie wolno
nie wiem w czym problem skoro moge wykonywac ten sam ruch tyle ze bez skakanki a ja wlasnie mam nie mile wspomnienia z nia kilka razy sie zaplatalem
no i jest mi cos potrzebne co moge wykonac w miare szybko tak jak naprzyklad hit ale bez wyhcodzenia z chaty bo ostatnio to czasu nie mam
a w bloku po klatce nie bede biegal jak ten d**** do gory i na dol
nie wiem w czym problem skoro moge wykonywac ten sam ruch tyle ze bez skakanki a ja wlasnie mam nie mile wspomnienia z nia kilka razy sie zaplatalem
no i jest mi cos potrzebne co moge wykonac w miare szybko tak jak naprzyklad hit ale bez wyhcodzenia z chaty bo ostatnio to czasu nie mam
a w bloku po klatce nie bede biegal jak ten d**** do gory i na dol...
może spróbuj tego:
http://s*************.pl/jesli_nie_interwaly_to_co.php
jeśli masz wyrozumiałych sąsiadów
http://s*************.pl/jesli_nie_interwaly_to_co.php
jeśli masz wyrozumiałych sąsiadów
...
no to dzieki skozystam z tego co dal mi żbik ciekawe co to warte ;p tylko nie wiem czy ja czytac nie umiem czy co ile mam wykonac seri ??
...
tu masz art na temat HIIT przeczytaj :
https://www.sfd.pl/Trening_Interwałowy_HIIT_-t268582.html
Zmieniony przez - żbik_74 w dniu 2008-01-22 14:48:13
https://www.sfd.pl/Trening_Interwałowy_HIIT_-t268582.html
Zmieniony przez - żbik_74 w dniu 2008-01-22 14:48:13
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz