Szacuny
5
Napisanych postów
1041
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
24776
mam zamiar zrobic jeszcze z 6 tygodni treningu a potem tydzien regeneracji(0 silowni) i pyta nie do Was czy moge zaczac trening porusz swoje bicepsy 1 cyklpotem regeneracja i dopier opozniej 2 nastepne cykle ? aha i ten plan jedziemy stalym ciezarem jesli dobrze rozumiem. Dodam ze zamierzam robic bica po klacie
Szacuny
8
Napisanych postów
854
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
14576
1. czy moge zaczac trening porusz swoje bicepsy 1 cyklpotem regeneracja i dopier opozniej 2 nastepne cykle ?
raczej bez regenera gdyz to taki bardziej trening "przygotowawczy". masz przeciez regenercje wczesniej, po Twoim aktualnym cyklu.
2. ten plan jedziemy stalym ciezarem jesli dobrze rozumiem
stalym, lecz co trening staraj sie dodawac troche ciezaru w miare mozliwosci aby w pelni skorzystac z tego calego cyklu
Szacuny
8
Napisanych postów
854
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
14576
jesli biceps Ci rosnie przy cwiczeniach, ktore aktualnie robisz, nie widze sensu do korzystania z tego cyklu.
sama nazwa "porusz" mowi o tym,; zeby cos poruszyc, musi najpierw stanąc
Zmieniony przez - maciek1993 w dniu 2007-12-28 13:08:59