SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

plan "porusz swoje bicepsy"

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24776
mam zamiar zrobic jeszcze z 6 tygodni treningu a potem tydzien regeneracji(0 silowni) i pyta nie do Was czy moge zaczac trening porusz swoje bicepsy 1 cyklpotem regeneracja i dopier opozniej 2 nastepne cykle ? aha i ten plan jedziemy stalym ciezarem jesli dobrze rozumiem. Dodam ze zamierzam robic bica po klacie

http://www.sfd.pl/temat226507/ moja siłownia
"Rzeczy się stają, idee istnieją."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14576
wiek? staz? waga? itp.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24776
wiek 21 staz 1,5 waga 70 cel masa

Zmieniony przez - pi0truś w dniu 2007-12-27 14:14:16

http://www.sfd.pl/temat226507/ moja siłownia
"Rzeczy się stają, idee istnieją."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14576
1. czy moge zaczac trening porusz swoje bicepsy 1 cyklpotem regeneracja i dopier opozniej 2 nastepne cykle ?

raczej bez regenera gdyz to taki bardziej trening "przygotowawczy". masz przeciez regenercje wczesniej, po Twoim aktualnym cyklu.

2. ten plan jedziemy stalym ciezarem jesli dobrze rozumiem

stalym, lecz co trening staraj sie dodawac troche ciezaru w miare mozliwosci aby w pelni skorzystac z tego calego cyklu


3. amierzam robic bica po klacie

ok

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
masz 1,5 roku stazu i już zastój w bicepsach???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24776
a plan porusz swoje bicepsy jest na zastoj ? bo wedlug mnie to tylko dobry plan aby dobrze rozwijac bicepsy. No ale moze sie myle

http://www.sfd.pl/temat226507/ moja siłownia
"Rzeczy się stają, idee istnieją."

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
Generalnie polecił go na zastój bicepsa ale to nie znaczy ze nie mozesz nim ćwiczyć

Ps Mawashi sam go sprawdził na swoich "oprnych" bicepsach wiec napewno działa

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14576
Tez sprawdzilem i jestem zadowolony

Mysle, ze skutecznosc tego planu w duzej czesci polega na przerwach miedzy seriami i ozywiscie zmianach ćwiczen, liczby powt. itp.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24776
to polecacie go tylko w przypadku zastoju czy normalnie mozna nim cwiczyc ?

http://www.sfd.pl/temat226507/ moja siłownia
"Rzeczy się stają, idee istnieją."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14576
jesli biceps Ci rosnie przy cwiczeniach, ktore aktualnie robisz, nie widze sensu do korzystania z tego cyklu.
sama nazwa "porusz" mowi o tym,; zeby cos poruszyc, musi najpierw stanąc

Zmieniony przez - maciek1993 w dniu 2007-12-28 13:08:59

Pozdrawiam

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzezba Klaty I Rąk...

Następny temat

Co Sadzicie o tym Treningu ;)

electro
Polecane artykuły