SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ogry rewolucje - esencja SFD vol.4

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269






TUTAJ WYŻEJ PO EFCE Z Twarzy mi Zeszło








No przecież mówiełem że mnie Życie OStanio strasznie skatało i 6 kg w dól i to dobrej masy i na brzuchu troche siadlem no życie narazie DO Sylwka Luz Po Sylwku sie biore już za Siebie


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-12-27 02:24:00

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-12-27 02:25:30
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
no to do mnie nie dotarło ze 6kila w dol poszlo. ale widac wiec sie domyslilem


no to mamy plan - nadrobic spadki. ja pewnie z miesiac bede odrabial, ostatnio bylem na silce dwa razy zrobic lekki trening w ramach rozruchu po proawie trzymiesiecznej przerwie to jak w martwym 100 sie zmachalem po kilkju ruchach stwierdzilem ze jest ze mna zle.

na płaskiej za to na 90 kilo na 8 powt skonczylem. masakra. gdybm sam cierzarow nie zakladal to bym przysiągł ze ktos przynajmniej po dyszke na strone wiecej dołozył.

waga przez ten czas poszla okolo 4 kilo w dol. najgorzej - ze ogolnie forma zjechala i ****owo sie z tym czuję
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
TUTUTAJ NA MASIE NAJBARDZIEJ MI TWARZ W ZYCIU SPUCHLA




UPS TO NIE TA FOTKA ehhe

TO TA




To Z WAKACJI




To W połowe Reduckji w Te Wakacje




Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-12-27 02:30:40
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
Foty dobre. jesli to stan aktualny - to nie masz sie czym martwic. jesli z tego 6 kilo w dól - to jestes szczupły teraz.


ja sylwetkowo nigdy nie podchodzilem do siłki, choc wszelkie fałdy na brzuchu tępię zazwyczaj skrupulatnie i skutecznie. dbam jednak przede wszystkim o sprawnosc, silę i wytrzymalosc. to jest dla mnie proiorytet.ja nawet nigdy w zyciu 4.0 w łapie nie miałem. myślę, ze chyba w nadchodzacym roku postaram sie (jak kontuzja sie nie odezwie) dobic do tego poziomu. chcialbym dojsc do 45 kilo extra na pasku przy drązku w jakims ludzkim wymiarze powtorzen (choc z 5), ale moze byc ciezko, bo powyzej pewnego poziomu sila zaczyna ciezko wchodzic w tym cwiczeniu.
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Nie to nie jest moja akutalna forma pokazalem ci Z mojej Najlepszej Formie teraz jest Chvjnia no ale co mam sie z tym kryć stało sie nie mogłem temu zapobiec, Za Dużo mnie Do.j.ebało naraz i tak sie stało.

No i Biegam Cały Czas ale łatwo to odrobie Troche $$ i Bede W lepszej Formie niż w tej co byłem.

No i Ogólnie mam taka Budowe ze jak sie rozbiore to jest tak dobrze ze tak powiem, no i z twarzy mi strasznie schodzi z tym ze ja duzo kofeiny spozywam na maxa i bieganie no odwania a pierwsze co to mi z twarzy zjexdza tak samo nie mam zadnych problemów z retencja wody na ryjku

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-12-27 02:34:03
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
na fotach w kazdymn badz razie - forma dobra. z reszta, jak juz raz sie jakis poziom osiagnie, to i ile przerwa nie trwala 10 lat - latwo go potem odrobic.
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22952
Jabi bardzo dobra forma na fotkach. Możesz tutaj wkleić swój plan na klatę? Masz jakieś swoje sekrety, żeby klata rosła, bo ja mam z nią spory problem

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16899
jabi cxzy mi sie wydaje czy kolor ci pod avkiem sie zmienil??? ;>

always the sun

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22952
Aderos nie wydaje Ci sie

Jabi nam poczerwieniał

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vital

Następny temat

Co po CP??

electro
Polecane artykuły