zastanawiam co jeszcze przydało by mi sie do ćwiczeń bo powoli kompletuje sprzęt
mam już:
gryf 183cm firmy STAYER
dwa gryfy 35cm
obciążenie 30kg i tu bi mi sie jeszcze jakieś przydało...
i ławkę z modlitewnikiem http://www.allegro.pl/item285819526_lawka_pod_sztange_modlitewnik_model_bh_0427.html
co radzicie jeszcze skombinować??
mam już:
gryf 183cm firmy STAYER
dwa gryfy 35cm
obciążenie 30kg i tu bi mi sie jeszcze jakieś przydało...
i ławkę z modlitewnikiem http://www.allegro.pl/item285819526_lawka_pod_sztange_modlitewnik_model_bh_0427.html
co radzicie jeszcze skombinować??
Krzysztof Piekarz
Pewnie gościu już kupił sprzęt.